Swent

Profil blogera.


swent

Informacje ogólne

Lokalizacja Polska
Główny blog pankreska.blogi.pl »
Data urodzenia 1939-03-02
Wiek 80 lat
Ostatnia aktywność 310 dni temu

Blogi zarządzane przez Swent

Najciekawsze wpisy Swent

Co to jest Certyfikat QPrint? Certyfikat QPrint to pierwszy taki dokument w świecie polskiej sztuki, który potwierdza jakość i trwałość zastosowanych materiałów użytych do realizacji reprodukcji artystycznej. Wszystkie certyfikowane prace są ewidencjonowane w centralnej bazie danych, co pozwala na weryfikację autentyczności pochodzenia nawet po w (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam w poradniku dot. wyświetlania cyfrowych obrazów w oryginalnych kolorach. Problem polega na tym że w większości przypadków monitory zarówno komputerów, tabletów i smartfonów posiadają złe ustawienia, które przekłamują kolory. Przez to każda wyświetlana grafika nie odzwierciedla prawdziwych kolorów. A wła (...)

Zobacz pełny wpis »
Co to jest Giclee Wydruki Giclee są to najwyższej jakości reprodukcje dzieł sztuki, których wygląd, dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów i urządzeń drukujących, jest prawie nieodróżnialny od oryginału. Obecnie w Zachodniej Europie i USA jest to, wśród artystów, coraz bardziej popularny sposób prezentowania i spr (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam wyszła pierwsza wersja programu Sw Paint V 0.0.1 2018 Co nowego:   1. Sześć kolorów    2. Gumka (color biały)   3. Długopis czarny   4. Warstwy    5. Rozmiar i przezroczystość pędzla   6. Możliwość usuwania rysunku (klawisz miotła )   7. Możliwość zapisywania w formacie png 150 ppi   8. Tryb (...)

Zobacz pełny wpis »
   Version 0.0.9 18 grudnia 2018 W tej aktualizacji można uzywać tablet graficzny do cyfrowego malowania Można zapisać plik w swoim formacie sw. oraz otwieranie Dodałem efekt rozmycia pędzla na 10 pędzli Dodałem efekt dot work na pędzle i na płótno Przy nacisnięciu na boczne panele farba usuwa się, zrobione poto aby krawędzi byli równe przy za (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam wyszła aktualizacja programu Sw Paint V 0.0.1 2018  ( 9 grudznia 2018r.) Co nowego:   1. 20 kolorów    2. Wygląd ui, i rozmieszczenie ikonek   3. Model kolorów HSV   4. 10 nowych pędzli Po 5 h taki wynik Plik  Zobacz Plik       Wykonałem taki cyfrowy pejzaż jeszcze w Paint Tool Sai aby mieć (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam na moim blogu dot. tworzenia programu "Sw Paint" Pracę rozpocząłem nad tym projektem  3 listopada 2018 Dlaczego? - na tam ten moment codzienie malowałem i rysowałem cyfrowo, więc podjąłem sie wyzwania aby spróbowac stworzyć własny program. W ciągu 2 godzin powstało 3 kolory i możliwość rysowania, czym dłużej pracowałem tym lepiej to (...)

Zobacz pełny wpis »