Sweet18

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Kraków
Główny blog cierpienie-choroba.blogi.pl »
Data urodzenia 1997-08-17
Wiek 26 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Sweet18

Jest ktoś...pewna osoba, która jest bardzo ważna w moim życiu i wiele dla mnie znaczy. Jest bardzo młody, ma 20 lat. Niestety bardzo cierpi...Nie potrafię tego zrozumieć...jest tyle ludzi na świecie, którzy są szczęśliwi, a on? Jest bardzo dobrym człowiekiem, każdemu pomaga, nigdy nikogo nie skreśla. Jest taki ambitny. Ma wiele pomysłów na życie, wiele marze (...)

Zobacz pełny wpis »
Minęło kilka następnych dni od ostatniego wpisu...niby nic takiego się nie stało, a jednak tak wiele...miał wyjechać, a jednak został. Jestem ciekawa na jak długo. Wiem, że tęskni za rodzicami, że jak zmieni na jakiś czas otoczenie to może lepiej się poczuje, ale boję się, że to będzie trwało zbyt długo, że pojedzie i nie wiadomo kiedy wróci..a ja tak nie chcę..nie chcę j (...)

Zobacz pełny wpis »
Jestem na Niego wściekła. Chce wyjechać, zostawić to wszystko..i mnie. To jest takie trudne...Nie chcę żeby jechał. Tak bardzo się do Niego przywiązałam. Te nasze rozmowy, sms, spotkania... I nagle to wszystko się skończy...i to już zaraz. Boję się tej zmiany, boję się utraty Jego. Mam tylko Jego. On jest taki ważny dla mnie. Mówi, że za nie długo wróci, ale jestem (...)

Zobacz pełny wpis »