Svvsx

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Krynica Zdrój
Główny blog jedzzdrowo.blogi.pl »
Data urodzenia 1996-07-07
Wiek 24 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Svvsx

  LODY Z AWOKADO     Ja wiem, że pora roku może nie do końca sprzyja spożywaniu lodów, ale co mi tam Dzisiejszy deser polecam szczególnie rodzicom małych niejadków (głównie wersje z karobem), które nie przepadają za awokado. W takiej formie ten nieco mdły owoc jest znacznie smaczniejszy i przystępniejszy, (...)

Zobacz pełny wpis »
  OSZUKANE PĄCZKI BEZ WYRZUTÓW SUMIENIA. STYCZEŃ 26, 2016 DESERJABŁKONA SŁODKOPĄCZKI10 KOMENTARZY   Całkiem niedługo, bo już 4 lutego, tłusty czwartek. Chciałabym przedstawić Wam kilka zdrowszych alternatyw na ten dzień i udowodnić, że wcale nie musimy opychać się kilogramami pączków. Zawsze mamy wybór – możemy (...)

Zobacz pełny wpis »
Kolacja to posiłek, którym (jak mawiają mądrzy) powinniśmy podzielić się z wrogiem, choć ja zawsze zachęcam do przygotowywania pysznych, zdrowych kolacji i dzielenia się nimi z przyjaciółmi. Dlatego, że posiłek jedzony w miłym towarzystwie to doskonałe zwieńczenie dnia i w sumie (dla wielu) jedyny posiłek, który może być zjedzony w spokoju. Ty (...)

Zobacz pełny wpis »
No właśnie…jest jaki? Zdrowy czy może sprzyjający miażdżycy? Na pewno jest kontrowersyjny. Zwolennicy nazywają go „najzdrowszym olejem świata”, zaś przeciwnicy krzyczą „tłuszcze nasycone!”. Jak jest naprawdę? W całym tym zamieszaniu trudno się odnaleźć, dlatego dziś przedstawiam w skrócie kilka najważniejszych fakt (...)

Zobacz pełny wpis »
Zasady zdrowego odżywiania W układaniu diety ważna jest świadomość, że wszelkie produkty spożywcze możemy podzielić na określone grupy, które dostarczają nam konkretnych substancji i minerałów. Pierwszą z nich są produkty zbożowe i ziemniaki jako źródło węglowodanów. Organizm czerpie z nich takie składniki mineralne jak: po (...)

Zobacz pełny wpis »
Nie, ale warto pamiętać o kilku zasadach które pozwolą sporo zaoszczędzić:Planujmy swój jadłospis, najlepiej na cały tydzień z góry. To pozwala unikać kupowania na zapas.  Szczególnie jeśli zdarza nam się gromadzić produkty szybkopsujące się, na które nie mamy pomysłu.Sięgajmy po sezonowe warzywa i owoce, a zimą po mrożonki, (...)

Zobacz pełny wpis »
Żelazny zestaw SOS Jeśli nawet kilka dni w miesiącu wygląda u ciebie podobnie, potrzebujesz żywieniowego zestawu SOS! Awaryjny pakiet złożony z wybranych produktów uratuje cię przed sięganiem po bezwartościowe i kaloryczne przekąski. Swój pakiet SOS możesz trzymać w domu, pracy, a nawet samochodzie. Warto przygotować go też w przenośnej wersji mi (...)

Zobacz pełny wpis »