Svdd

Profil blogera.


Informacje ogólne

Główny blog superblogmacka.blogi.pl »
Data urodzenia 2001-12-03
Wiek 19 lat
Ostatnia aktywność 316 dni temu

Najciekawsze wpisy Svdd

Cześć wszystkim, w dzisiejszym wpisie poruszę temat:   PALENIE PAPIEROSÓW A ROZBUDOWA MASY MIĘŚNIOWEJ  Dzisiaj poruszę kwestię palenia papierosów w kontekście hipertrofii. Powszechnie wiadomo, że palenie papierosów  to same negatywy jak zwiększona ryzyko zachorowania na raka płuc, chorobę wieńcową serca , rozdemę płuc (...)

Zobacz pełny wpis »
Bardzo ale to bardzo serdecznie witam cie osóbko która to czyta na moim blogu. Zapewne zastanawiasz się co będzie na tym blogu, ja w sumie też ale to mniejsza znaczy w sumie to nie mniejsza ale no wiadomo o co chodzi, a teraz tak na poważnie na blogu tak jak powyżej napisałem sam dokładnie nie wiem co będzie na pewno nie zamierzam ograniczać się do pisania (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam wszystkich, dzisiaj poruszę temat: Pizza = cheat meal? Dlaczego?  Dlaczego nie pozwolić sobie raz na jakiś czas wpleść pizzę w dietę? Lepiej wychodząc z znajomymi na miasto jeść z pojemnika kurczaka z ryżem obserwując jak oni jedzą pizzę? Ok, umówmy się, zdrowe jedzenie to to nie jest, ale zastanów się, lepiej wyjdziesz na tym jeśli raz (...)

Zobacz pełny wpis »
Cześć wszystkim w dzisiejszym poście poruszę temat: Kompleks witamin i minerałów, zwany multiwitaminą – suplement, który najlepiej się sprzedaje (moje spostrzeżenia, nie są to oficjalne dane). Dlaczego? Powodów jest wiele, ja obstawiam, że głównie: -Wiecznie żywy mit, że sportowcy mają znacznie zwiększone zapotrzebowanie na mikroel (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam was moi drodzy czytelnicy w kolejnym już wpisie, jako że interesuję się sportem tym razem weźmiemy pod lupę powerbuilding. Powerbuilding w skrócie polączenie kulturystyki z trójbojem siłowym czyli praca nad estetyką ciała przy jednoczesnym progresie siłowym, no i jesteś jak trójboista czyli trenujesz jak trójboista a trzymasz diete jak (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam wszystkich to czytających na moim blogu. Temat dzisiejszego wpisu to cola vs cola zero. Na początku tak tylko dodam, jakby ktoś się może zastanawiał to może i jestem dziwny ale cola zero smakuje mi bardziej od zwykłej coli no ale mniejsza o to. Cola vs cola zero -Czym się różnią?  Przede wszystkim tym, że zwykła jest słodzona cukrem, natomiast zer (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam wszystkich, w dzisijeszym wpisie poruszę temat Katabolizmu a więc do rzeczy. KATABOLIZM. -Wpierw z wikipedii: “ogół reakcji chemicznych metabolizmu prowadzący do rozpadu złożonych związków chemicznych na prostsze cząsteczki. Przeciwieństwo anabolizmu”. -Teraz po siłownianemu: znikają mięśnie, z dzika stajemy się szczurem.-Je (...)

Zobacz pełny wpis »
Cześć wszystkim w kolejnym wpisie, dzisiaj pod lupę bierzemy temat ''Diet Break''.   -Długi deficyt kaloryczny (odchudzanie się) potrafi wymęczyć, uczucie zmęczenia, poddenerwowanie, “dołki”, brak chęci do czegokolwiek, nasze życie prywatne na tym cierpi, nie mamy takiej ochoty na wyjścia z znajomymi a jak już wychodzimy to jesteśmy mniej przyj (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam wszystkich w kolejnym wpisie, dzisiaj poruszę temat: Krótkie przerwy między seriami vs długie przerwy? Co wybrać? -Zapewne każdy z was spotkał się z zwolennikami zarówno krótkich przerw (np. 1 minuta) jak i długich (nawet 5 minut), w dużej mierze istotne tu będą własne preferencje i czas jaki można przeznaczyć na trening, ale co będzie op (...)

Zobacz pełny wpis »
Siema wszystkim dzisiaj krótki wpis na temat szamanizmu czyli głupich redukcyjnych trendów:) 1.Bulletproof coffee Nie ma nic złego w oleju kokosowym,czy kawie i mieszaniu obu rzeczy. Kłopot pojawia się kiedy ludzie piją taką kawe w kontekście podkręcenia metabolizmu i spalenia tłuszczu.Taka kawa z 2 łyżek oleju ma ok.50g fatu i 450kcal."Da mi większy zas (...)

Zobacz pełny wpis »