Sunflower123

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Gdańsk
Główny blog remontujemy.blogi.pl »
Data urodzenia 1986-05-03
Wiek 34 lat
Ostatnia aktywność 90 dni temu

Najciekawsze wpisy Sunflower123

Wyobraźmy sobie teraz taką sytuację: zaplanowaliśmy remont mieszkania, taki z gatunku bardzo gruntownych. Wymieniamy panele podłogowe, płytki podłogowe, malujemy ściany salonu lub kładziemy kafelki na ścianach łazienki. W gotowości mamy również wybrane bardzo eleganckie lub nowoczesne, zależnie od naszych preferencji, meble. Chcielibyśmy również dokona (...)

Zobacz pełny wpis »
Wybór firmy, która ostatecznie przeprowadzi remont naszego mieszkania jest zadaniem skomplikowanym. Nie ukrywajmy, że każda firma będzie reklamowała się jako najlepsza, najpewniejsza, najtańsza itd. Niektóre nawet zadbają o zapewnienie sobie odpowiednio dużej liczby pozytywnych opinii w Internecie, a w przypadkach skrajnie nieetycznych, o rozsianie nies (...)

Zobacz pełny wpis »
  Stary domek na wsi u dziadków, tak najprościej można scharakteryzować wnętrza utrzymane w stylu rustykalnym.  Aranżacje takie to przede wszystkim to prostota, przytulność i dominacja ciepłej palety barw.  Szczególnie dobrze prezentują się przydymione zielenie oraz delikatne błękity. Bardzo ważnym elementem jest także wybór kolo (...)

Zobacz pełny wpis »
Nowoczesna aranżacja łazienki to coś, co marzy się wielu spośród nas. Nierzadko na przeszkodzie staje nam brak powierzchni, środków czy nawet pomysłu. Jednym z najciekawszych stylów aranżacji jest tak zwany styl marynistyczny. Wyróżnia się on bardzo eleganckim połączeniem bieli i błękitu. Kafelki w takiej tonacji są stosunkowo tanie, a pro (...)

Zobacz pełny wpis »