Sunflower123

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Gdańsk
Główny blog remontujemy.blogi.pl »
Data urodzenia 1986-05-03
Wiek 38 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Sunflower123

Wyobraźmy sobie teraz taką sytuację: zaplanowaliśmy remont mieszkania, taki z gatunku bardzo gruntownych. Wymieniamy panele podłogowe, płytki podłogowe, malujemy ściany salonu lub kładziemy kafelki na ścianach łazienki. W gotowości mamy również wybrane bardzo eleganckie lub nowoczesne, zależnie od naszych preferencji, meble. Chcielibyśmy również dokonać wymiany okien. (...)

Zobacz pełny wpis »
Wybór firmy, która ostatecznie przeprowadzi remont naszego mieszkania jest zadaniem skomplikowanym. Nie ukrywajmy, że każda firma będzie reklamowała się jako najlepsza, najpewniejsza, najtańsza itd. Niektóre nawet zadbają o zapewnienie sobie odpowiednio dużej liczby pozytywnych opinii w Internecie, a w przypadkach skrajnie nieetycznych, o rozsianie niesprawdzon (...)

Zobacz pełny wpis »
Mieszkanie urządzone w stylu glamour staje się dla niektórych pociągającą wizją na stworzenie własnej aranżacji, lecz dla innych to niemalże oczywisty synonim kiczu i przesady. Mieszkanie, czy też tylko salon w stylu glamour to przede wszystkim miejsce, w którym odnajdziemy niecodzienny blask, bardzo żywe barwy oraz stylowe i bogato dekorowane meble. Oczywiście po czę (...)

Zobacz pełny wpis »
Dla wielu osób jest tylko jedna możliwość: białe kafelki do łazienki. Nic innego nie gwarantuje w ich opinii stylowego i wysublimowanego wyglądu, ale to nie do końca prawa. Ciemne, czasami nawet czarne, płytki kamienipodobne, czyli takie imitujące marmur, również potrafią prezentować się bardzo okazale w łazience. Ich barwa, zestawiona jako kontrast z bielą wanny lub (...)

Zobacz pełny wpis »
  Stary domek na wsi u dziadków, tak najprościej można scharakteryzować wnętrza utrzymane w stylu rustykalnym.  Aranżacje takie to przede wszystkim to prostota, przytulność i dominacja ciepłej palety barw.  Szczególnie dobrze prezentują się przydymione zielenie oraz delikatne błękity. Bardzo ważnym elementem jest także wybór koloru mebli, koni (...)

Zobacz pełny wpis »
Nowoczesna aranżacja łazienki to coś, co marzy się wielu spośród nas. Nierzadko na przeszkodzie staje nam brak powierzchni, środków czy nawet pomysłu. Jednym z najciekawszych stylów aranżacji jest tak zwany styl marynistyczny. Wyróżnia się on bardzo eleganckim połączeniem bieli i błękitu. Kafelki w takiej tonacji są stosunkowo tanie, a proste białe wanny (...)

Zobacz pełny wpis »
Zapewne nie raz lub dwa zdarzyło się Wam narzekać w nocy na hałas lub zbyt jasne oświetlenie na ulicy. Osoby mieszkające w centrach dużych miast mają ten problem o wiele częściej. Choć trudno całkowicie wyeliminować dźwięki dochodzące z ulicy, to odpowiednio dobrane zasłony je przytłumią. Jeżeli zaś wybierzemy zasłony przyciemniające, czyli dimout, to nocny relaks na łóżku b (...)

Zobacz pełny wpis »