Sukadlapana

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Biadki
Główny blog wolnasuka.blogi.pl »
Data urodzenia 1978-01-01
Wiek 43 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Sukadlapana

Często myślę o tym jak będę się zachowywać, postępować, a nawet czuć podczas spotkania z Panem. Snuje ambitne plany najdrobniejszych szczegółów, a potem kiedy staję przed Nim wszystko jest inaczej. Świat wiruje, czas płynie w innym tempie, mój mózg i ciało reagują jak by nie zależnie od mojej woli, bo po prostu tej woli nie mam. I dobrze (...)

Zobacz pełny wpis »
Jakiś czas temu z pomocą mojego Pana podniosłam się po bardzo bolesnym upadku, nie dość, że się podniosłam to jeszcze w trakcie tego procesu stałam się lepszą osobą. Piękniejsza wewnetrznie i zewnetrznie, dumną, silniejszą, ciekawszą świata i dla świata.    Byłam już pewna swojej pozycji, tego kim jestem i nagle złośliwy los postawił na mojej dro (...)

Zobacz pełny wpis »
Myślę o tym jak to wszystko się zaczęło. Jak mnie znalazłeś taką poobijaną, samotną, zrezygnowaną i postanowileś mi pomóc. Nie wiem jakim cudem udało Ci się zobaczyć we mnie coś więcej niż widziałam ja sama.    Byłam pewna, że do niczego się nie nadaję, że nie jestem warta uwagi i że już nigdy z nikim nie będzie mi dobrze. Dominujacych (...)

Zobacz pełny wpis »
Tesknie bardzo. Na odległość można dużo powiedzieć, a czasem pokazać, ale na dłuższą metę nawet te rozmowy zaczynają boleć. Żeby to były rozmowy...to krótka wymiana zdań o tym jak się czujemy, że tęsknimy, pragniemy. To nie ma nic wspólnego z rozmowami które prowadziliśmy wcześniej. Czy ja nie mam do zaoferowania nic ciekawego, czy może Ty (...)

Zobacz pełny wpis »
Nie udało nam się spotkać, to nie łatwa sytuacja. Tęsknota, pożądanie, potrzeba służenia, bliskości czasami aż boli. Chcę być blisko, najbliżej jak się da, czuć Twoj oddech na plecach, wzrok w najbardziej intymnych miejscach, rozkoszny ból kiedy ściskasz sutki, dłoń na karku. Chcę usłyszeć jak mówisz Moja suka, grzeczna suka, pięć suko...piszą (...)

Zobacz pełny wpis »
Wije się we mnie bestia Od środka się znęca i krzyczy Na pozór spokojna kobieta Pod skórą bez grama słodyczy   Lawa wylewa się z serca Chlusta mi w głowie i płynie Do stóp, do ust, do skroni Niewinność w niej tonie i ginie   Teraz pragnienie jest jedno Tą przestrzeń pomiędzy nami Pokonać na kolanach Z wdzięcznością, z ul (...)

Zobacz pełny wpis »
Zaczęłam i choć nie mam pojęcia co napisać jestem pewna, że coś wymyślę. Dobra motywacja to podstawa sukcesu :) (...)

Zobacz pełny wpis »