Studentmedycyny

Profil blogera.


Informacje ogólne

Główny blog z-zycia-studenta-medycyny.blogi.pl »
Data urodzenia 1998-01-14
Wiek 25 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Ostatnie komentarze Studentmedycyny

Gówno prawda. Życie jest takie jakim go sobie chcesz postrzegać. Jak chcesz żeby było piekne, trzeba tak na nie spojrzeć i to dostrzec. Tylko czasami sie nie chce. Życie jest proste tylko ludzie tacy popieprzeni :)

Zobacz całą dyskusję »
Blogi miejsca do wygadania, a podobac moze sie wszystko niektórzy nawet w martwych ciałach gustuja przeciez. A otyłosc II i III stopnia powazna choroba jest i mnie sie wybitnie nie podoba. Pozdrawiam i dzieki za komenty :)

Zobacz całą dyskusję »
Kilka rad. Jestes jeszcze bardzo młody. Moze na poczatku ogranicz do minimum slodycze i przekaski, bo na odchudzanie dietetyczne przyjdzie czas. Popracuj nad sylwetka, troche biegania , basenu czy innego sportu nikomu nie zaszkodzilo. A z kolezanka mysle ze moje rady moglby by Ci tylko pomoc, jednak przeczytanie sztuki podrywania adama lange duzo mogloby na poczatku pozmieniac w twoim mlodym zyciu

Zobacz całą dyskusję »
Uwielbiam Cie i dzieki za Twoje zdanie. W sumie mam kiedys leczyc ludzi, dobrze ze rozbawiam ich do lez i pozdrawiam reszte Narcyzowatych facetow. Swiat jest nasz :), PS wigilia udala sie ..naprawde sie udala :)

Zobacz całą dyskusję »
Może i w tym szaleństwie byłaby jakaś metoda, tylko że codziennie mam ok 4 km spacer na i z uczelni. Wiec spacer odpada, a czy zima i ja mamy cos ze soba wspolnego?

Zobacz całą dyskusję »