Sterli

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Łomża
Główny blog thesims3sterli.blogi.pl »
Data urodzenia 2000-01-17
Wiek 24 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Sterli

Wiele umiejętności zależy od zdolności, np. zaawansowane interakcje społeczne dostępne jedynie dla Simów o wysokim stopniu charyzmy, specjalne piosenki dla gitarzystów i możliwość ulepszenia obiektów przez majsterkowiczów (samoczynnego czyszczenia się, więcej kanałów w TV, itp.). Malarstwo, pisanie i muzyka są teraz różnymi umiejętnościa (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam zaczniemy od ''dorastanie''. Ciąża Simki w ciąży na początku mają nudności. Z czasem ich brzuch rośnie.Następnie następują bóle pleców i trzeba będzie przeprowadzać masaż by wyeliminować bóle pleców. Po pewnym czasie Simka jedzie do szpitala i rodzi jedno dziecko lub bliźniaki. W tej serii można mieć nawet trojaczki (...)

Zobacz pełny wpis »
Tworzenie Sima   Trójwymiarowe modele Simów można niemal dowolnie zmieniać pod względem wagi, umięśnienia, włosów, odzieży, itp. Dostosować można niemal wszystko, co znajduje się w grze, w tym meble, odzież i obuwie. Na Simy można także nakładać takie detale jak piegi. Suwaki zastąpiły guziki funkcji z poprzednich wersji gry, np. suwak zastępuje (...)

Zobacz pełny wpis »
linki do innych blogów o simsach.. http://the-sims-3-ewcia.blog.onet.pl/ http://eathesims-3.blog.onet.pl/ http://thesims3cathy.bloog.pl/   Ale chwila mój tez czytajcie.:-) (...)

Zobacz pełny wpis »