Stas2019

Profil blogera.


Informacje ogólne

Główny blog stas.blogi.pl »
Data urodzenia 1988-02-14
Wiek 31 lat
Ostatnia aktywność w ciągu ostatnich 7 dni

Najciekawsze wpisy Stas2019

Hej,  3 razy pisałem tego posta i niestety system tegoż serwisu nie chce ze mną współpracować i niestety nie udało się zamieścić tego co napisałem. Więc tak, na razie u nas wszystko dobrze. Staś oddycha samodzielnie dalej ( lekarze nie byli pewni czy da radę i mówili, że może wrócić do respiratora) jednak jak pokazał dzielny Staś , że (...)

Zobacz pełny wpis »
Witajcie, lekarze nie zdecydowali się założyć szwu. Kazali leżeć, czekać, Agnieszka przyjmowała leki rozkurczowe i leżała. Był to ciężki okres napięcia i stałego lęku, co dalej będzie. Walczyliśmy, przeżywaliśmy, ale szliśmy do przodu. Dla Stasia. Minęło 1.5 tyg, byliśmy bardzo zadowoleni, bo to już 25 tydzień ciąży, płucka u małego się rozwijały, (...)

Zobacz pełny wpis »
Hej wspaniały, dobry człowieku. Wybacz, że piszę o późnej porze, najwyżej przeczytasz to rano, a może w południe. W każdym razie trochę rzeczy jest na główce, co uniemożliwia mi szybko się uwinąć z blogiem. Postaram się pisać każdego dnia, albo co dwa. Zatem, dzisiejszego dnia było bardzo spokojnie. Spotkaliśmy się z lekarzem, otrzymaliśmy dob (...)

Zobacz pełny wpis »
Hejjj, dzisiaj rano obudziliśmy się z informacją, że Staś potrzebuje przetoczenia krwi, ze względu na to iż ma lekką anemię. Powiem wam, że od razu pojawiało się w nas zmartwienie, jakaś obawa, przerażenie?, trochę płaczu. Mimo wiedzy o tym, że często tak dzieje się u wcześniaków, przyjęcie tego, że to Stasiowi trzeba zrobić, nie napawało optymizmem. (...)

Zobacz pełny wpis »
Kolejny dzień, kolejna doba życia… Tak jak już pisałem, Staś został odłączony od respiratora ostatniej nocy. Dzisiaj oddychał samodzielnie wraz z pomocą CPAPu (Continuous Positive Airway Pressure – stałe dodatnie ciśnienie w drogach oddechowych) – metoda wspomagania oddychania stosowana głównie w leczeniu bezdechu sennego, a także w przypadku niewydolności odd (...)

Zobacz pełny wpis »
Cześć, witamy kolejny dzień pełen przygód w roli głównej z Stasiem. Otóż na samym początku, kiedy tylko do niego zaszliśmy okazało się, że Staś ma nowy domek ! Tak, serio. Dostał większy inkubator. Jest teraz lepszy dostęp do niego. Agnieszka dziś miała okazję pierwszy raz zmienić dla Stasia pieluszkę. Było to bardzo urocze wydarzenie. Sta (...)

Zobacz pełny wpis »
Witajcie, trochę nas tu nie było. Minął kolejny tydzień - drugi, życia Stasia tutaj na ziemi, poza brzuszkiem mamusi. Stasio ostatnio nie daje się kangurować, pokazując jak bardzo protestuje przed tym, że ma na sobie maskę tlenową, kabelki itd co objawia też niższą saturacją ( granice 88-95 ). Dzielne lwiątko walczy z całych sił. Wyniki ma dobre. Spełnia swoje (...)

Zobacz pełny wpis »
Pierwszy zakręt... usłyszeliśmy, że musimy iść na SOR ginekologiczny... szyjka macicy rozwarta, pęcherz płodowy wychodzi... kładziemy się na patologię ciąży... 24 tydzień ciąży... chcemy założyć szew... by uchować malucha. A co było dalej to napiszę w następnym poście. cdn. (...)

Zobacz pełny wpis »