Stas2019

Profil blogera.


Informacje ogólne

Główny blog stas.blogi.pl »
Data urodzenia 1988-02-14
Wiek 31 lat
Ostatnia aktywność 56 dni temu

Najciekawsze wpisy Stas2019

Hej,  3 razy pisałem tego posta i niestety system tegoż serwisu nie chce ze mną współpracować i niestety nie udało się zamieścić tego co napisałem. Więc tak, na razie u nas wszystko dobrze. Staś oddycha samodzielnie dalej ( lekarze nie byli pewni czy da radę i mówili, że może wrócić do respiratora) jednak jak pokazał dzielny Staś , że (...)

Zobacz pełny wpis »
Witajcie, lekarze nie zdecydowali się założyć szwu. Kazali leżeć, czekać, Agnieszka przyjmowała leki rozkurczowe i leżała. Był to ciężki okres napięcia i stałego lęku, co dalej będzie. Walczyliśmy, przeżywaliśmy, ale szliśmy do przodu. Dla Stasia. Minęło 1.5 tyg, byliśmy bardzo zadowoleni, bo to już 25 tydzień ciąży, płucka u małego się rozwijały, (...)

Zobacz pełny wpis »
Hej hej moi drodzy !!! Dzisiejsza opowieść o Stasiu będzie również pełna informacji i tego co dzieje się z nim i nami. Okej to zacznę od rzeczy nie dobrych, a skończę na dobrych i pozytywnych. Dziś jak tylko przyszliśmy do Stasia to miał echo serca. Tak sobie stoimy i obserwujemy z dalszej odległości. Lekarz obserwuje cały czas obraz i wydaje się lekko zan (...)

Zobacz pełny wpis »
Hej wspaniały, dobry człowieku. Wybacz, że piszę o późnej porze, najwyżej przeczytasz to rano, a może w południe. W każdym razie trochę rzeczy jest na główce, co uniemożliwia mi szybko się uwinąć z blogiem. Postaram się pisać każdego dnia, albo co dwa. Zatem, dzisiejszego dnia było bardzo spokojnie. Spotkaliśmy się z lekarzem, otrzymaliśmy dob (...)

Zobacz pełny wpis »
Hejjj, dzisiaj rano obudziliśmy się z informacją, że Staś potrzebuje przetoczenia krwi, ze względu na to iż ma lekką anemię. Powiem wam, że od razu pojawiało się w nas zmartwienie, jakaś obawa, przerażenie?, trochę płaczu. Mimo wiedzy o tym, że często tak dzieje się u wcześniaków, przyjęcie tego, że to Stasiowi trzeba zrobić, nie napawało optymizmem. (...)

Zobacz pełny wpis »
Kolejny dzień, kolejna doba życia… Tak jak już pisałem, Staś został odłączony od respiratora ostatniej nocy. Dzisiaj oddychał samodzielnie wraz z pomocą CPAPu (Continuous Positive Airway Pressure – stałe dodatnie ciśnienie w drogach oddechowych) – metoda wspomagania oddychania stosowana głównie w leczeniu bezdechu sennego, a także w przypadku niewydolności odd (...)

Zobacz pełny wpis »
Cześć, czołem nasi Drodzy ! Stasiuniek ostatnimi czasy trochę nam spuchniał, ale już dostaje leki moczopędne i już mu to odchodzi. Trochę się wystraszyliśmy tym, ale lekarze mówią, że w 90% tak jest u wcześniaczków od czasu do czasu. Też ostatnio saturacja zmalała, a procent tlenu dostarczanego do płucek zwiększył się. Na szczęście dzisiaj już (...)

Zobacz pełny wpis »
Cześć, witamy kolejny dzień pełen przygód w roli głównej z Stasiem. Otóż na samym początku, kiedy tylko do niego zaszliśmy okazało się, że Staś ma nowy domek ! Tak, serio. Dostał większy inkubator. Jest teraz lepszy dostęp do niego. Agnieszka dziś miała okazję pierwszy raz zmienić dla Stasia pieluszkę. Było to bardzo urocze wydarzenie. Sta (...)

Zobacz pełny wpis »
Hej moi drodzy, wracam z dobrymi wieściami po ponad 1.5 tyg nie pisania tutaj. Nie miałem jakoś czasu, weny, sił. Ale postaram się jak najczęściej zamieszczać wpisy o naszym kochanym synku.  Staś 2.09.2019 osiągnął 1 k wagi ! Na dzień dzisiejszy waży 1150 g. Dostaje około 22 ml mleczka. Widać cały czas jak się zmienia. Jest już troszkę większy. Mierzy 3 (...)

Zobacz pełny wpis »
Hej moi drodzy,  na wstępie chciałbym Wam bardzo podziękować za wszelakie dalej otrzymywane wsparcie, za słowa, rozmowy, telefony, messangery, smsy, modlitwy, pielgrzymki i intencje i za wszelkiego rodzaju myśli oraz nawet te niewidoczne dla nas formy wielkiego wsparcia dla Stasia i dla nas. Dziękujemy ! Nie potrafimy się teraz odwdzięczyć, ale przekazujemy Stasiowi (...)

Zobacz pełny wpis »