Starla86

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Ewelina Godula
Lokalizacja Łomża
Główny blog starla86.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 52 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Starla86

29.10.2004, 16:15:50  Czuje że z mojej strony zrobiłam za dużo. I czuję się z tym głupio, bo nieraz już w życiu zrobiłam za dużo. Robiłam zawsze coś więcej, bo nie umiałam przestać ślepo wierzyć. Dopiero później uświadamiałam sobie, że błędem było robić za dużo. Bałam się, że nie wykorzystam jkiejś szansy. Nie rozumiałam wtedy, że tylko trudn (...)

Zobacz pełny wpis »
Kolejne skrawki myśli: Niektórych ludzi ciężko jest okłamać. Niektórych nie lubię okłamywać. A niektórych nie muszę, bo im zawsze mówię prawdę. *** Czasem lepiej pozostawić marzenie niespełnione, ląd nieodkryty, tajemnicę nierozwikłaną, a.. obiekt pożądania - nigdy nie dosięgniony. Niech to więc pozostanie tylko w gestii marzeń. Bo nawet jeśli.. Stałb (...)

Zobacz pełny wpis »
06.07.2005, 20:50:19 Widzę murzynki grające na bębnach, dwa bijące młoty i fragment 'niebieskiego królestwa'. Widzę mój sen o straconej matce i moim końcu świata i o ojcu, kóry na raz jest bandytą i schronieniem. Wołam, że gdy tak się stanie, przestanę żyć dla świata. Wróciła dziecięca choroba, a wraz z nią dziecięcy strach. Krzyczę i trzęsę się *** (...)

Zobacz pełny wpis »
Tak, z jednej strony zła jestem na Ciebie, że potraktowałeś mnie schematycznie. Boże, jak bardzo schematycznie! Jak wiele nie wiesz, nie widzisz, nie rozumiesz,choć wydaje Ci się że posiadłeś taką mądrość. Myślisz, że możesz już tylko uczyć, że nikt niczego nie nauczy Cię już, a szczególnie nikt taki jak ja. Nikt młodszy. Wiesz, możliwe że kiedyś będę w (...)

Zobacz pełny wpis »
postaram sie wygwiazdkowac zeby bylo czytelniej: * bo to nie jest sen * bo się nie obudzę * bo nie chcę czekać na coś co ma nie nastąpić nigdy * bo sama siebie zdradzałam * bo nie wiem kim jestem * to kim chcę być jest nierealnym złudzeniem * bo nie umiem żyć * bo sens się rozpadł * bo nie chcę przyszłości * bo widzę za dużo i za jasno * bo taka wied (...)

Zobacz pełny wpis »
Że chciał mi powiedzieć już na początku już dawno (...) Że ja? Nie! To tylko gra pozorów. Zbyt duzo o mnie nie wiesz. Nie możesz powiedzieć mi kim jestem. Nie Ty. I nie mi. A zdziwiłbyś się, gdybyś poznał prawdę.... Myślisz że ją znasz? Znasz tylko swoją. Moją poznasz kiedyś. but well, i don't think u're unworthy... Tyle, że nie próbuj stawać mi na drodze. (...)

Zobacz pełny wpis »
**** znow pisze wiecej niz mialam (tamto najwazniejsze w pamietniku) zasypiam juz...............nie wiem chora mysl zborowe harakiri jak moge wogole tak myslec!!!! Wiem ze to ze ja sie zalamalam pomoglo i jej sie zalamac facylitacja kurde czy cholera wie co, wiem ze jak ja sie nie pozbieram ona tez nie, jak i mowi choc ona jest zupełnie inna zawsze było jednak cos co nas łącz (...)

Zobacz pełny wpis »
Widzialam go we snie to bylo taie realne i wcale nie bylo latwo mi prze tymi wszystkimi ludźmi, ale byłam z nim. całował mnie. potem leżałam na łóżku, on siedział obok ucząc się. Spytałam: "Powiedz mi, czy to nie jest sen?... Bo ja już nie wiem.." A on na to: "A chcesz żeby to było snem?" "Nie, bardzo nie chcę żeb y to było snem". "Więc to nie jest sen". Uwierzy (...)

Zobacz pełny wpis »
*** zrozumialam ze moja rola nie moze polegac na ciglym udowadnianiu czegos., prszeciez to oczywiste. On juz nie chce zebym mu udowodnila prawdę. Moja Prawda jest klamstwem la niego, nie ma prawdy bo czy to, co ja mam za prawde jest prawda? powiem to dopiero przed smiercia jak bede pewna ze to sie nie zmienilo. Bo prawda sie nie zmienia. A moze sie zmienia? Moze wlasnie praw (...)

Zobacz pełny wpis »
Nie kocham go bo gdybym go kochala, nie pamiętałabym o nikim innym! To prawda? Czy to jest prawdziwy wyznacznik miłości?!? Czy jest ktoś kto umiałby mi odpowiedzieć.. *** Czemu tak musiało być i czemu wszystko jest aż tak skomplikowane? ... Ale jaki sens miałoby teraz moje życie gdybym nie miała nad czym się zastanawiać? oczym myśleć, za czym tęsknić, czego ża (...)

Zobacz pełny wpis »