Starciezdieta

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Główny blog starciezdieta.blogi.pl »
Data urodzenia 1986-04-23
Wiek 34 lat
Ostatnia aktywność 208 dni temu

Najciekawsze wpisy Starciezdieta

Dzień dobry wszystkim,  dzisiaj po długiej przerwie. Przez ten czas kiedy mnie było pracowałam nad zmianą nawyków żywieniowych. Musiałam wiele produktów wyeliminować z diety, których po prostu nie mogę jeść, a są to: chleb pszenno-żytni (zwyczajowo zwany zwykłym chlebem), chleb pszenny, tostowy, jajka kurze, mięso wołowe i cały nabiał kr (...)

Zobacz pełny wpis »
Witajcie,  pierwsze starcie z moją dietą. Zaledwie dwa miesiące temu dowiedziałam się, że mam astmę. Po zaleceniu lekarza rodzinnego udałam się do alergologa w celu zrobienia testów na alergię. Oprócz alergii wziewnej na pyłki, wyszła również alergia na takie produkty pokarmowe jak mąka pszenna, jajko kurze, wołowina i grejfruty. W przypadk (...)

Zobacz pełny wpis »
Od czwartku eliminuję z diety mleko i nabiał pochodzenia krowiego. Istotne jest to dlatego, żeby wyeliminować głównie  białka, które to właśnie wpływają niekorzystnie na mój organizm. Zastaniacie się pewnie czym zastąpić? Sama poszukiwałam wielu informacji na ten temat. Jeśli jesteś amatorem mleka to oczywiście mleko kokosowe lub inne poch (...)

Zobacz pełny wpis »
Kochani, dzisiaj chciałabym się podzielić nowym produktem. Tak tym razem trochę reklamy. Co prawda nie związane jest to z dietą, ale sami wiecie, że to co jemy (lub nie) wpływa na nasz wygląd. W ostatnim czasie mam problem z włosami. Ostanie farbowanie - kwiecień. Ale już wcześniej się zaczęło.... Włosy najzwyczajniej w świecie wypadają, są bardzo poplątane - t (...)

Zobacz pełny wpis »
Witajcie,  po prawie czterech miesiącach diety złapał mnie pierwszy kryzys w przestrzeganiu diety. Do tej pory zawsze byłam osobą lubiącą słodycze. Nagle większość z nich trzeba było odstawić - wafelki, ciastka, czekolady itp. Owszem zostały takie słodycze jak żelki - ale ile można?? W związku z tym, że bardzo lubię orzechy, żeby sobie coś przekąsić si (...)

Zobacz pełny wpis »
Kochani,  w końcu trafiłam na świetny kosmetyk do włosów. Maskę do włosów. Co prawda trzeci raz zastosowałam na swoje włosy ale już  jest zdecydowana poprawa. Włosy są bardziej błyszczące, łatwiej się rozczesują. Przy następnym zamówieniu wypróbuję odżywkę do włosów ;)   (...)

Zobacz pełny wpis »
Kiedy zaczynałąm swoją dietę, moja waga wskazywał 58 kg przy wzroście 160 cm. Niestety co nieco mi już przeszkadzało. Nie chodzi o to, że byłam za gruba - wręcz przeciwnie. Nigdy tak nie uważałam. W grudniu rozpoczęłam swoją dietę. Od tego czasu zgubiłam 5 kg. Waga wskazuje w tej chwili 53 kg. Więc jest dobrze. Niestety kryzysu ciąg dalszy. Tyle na dziś, trzyma (...)

Zobacz pełny wpis »
Kochani,  dość dawno mnie tutaj nie było. W międzyczasie schudłam 8 kg, poszłam do dietetyka, żeby ustalił mi konkretną dietę związaną z moją alergią. Po odstawieniu mąki pszennej, jajek kurzych i nabiału oprócz utraty wagi poprawiła mi się cera, zanikł łupież.  Jutro dzień pierwszy z zestawu ;) trzymajcie kciuki 

Zobacz pełny wpis »
Czas na relaks, czas na odpoczynek, zwolnione obroty. Po załym roku wytężonej pracy czas dla organizmu. Najbliższy tydzień będzie czasem regenarcji dla ciała i dla ducha. Już niebawem nowe wpisy.  Pozdrawiam  (...)

Zobacz pełny wpis »
Podjęłam pierwszą poważną decyzję i umówiłam się na wizytę do dietetyka. Ustalimy co konkretnie mogę a czego nie, a nie po omacku :) Tymczasem trzymajcie kciuki. A waga w dalszym ciągu spada :) 

Zobacz pełny wpis »