Stacjelutownicze

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Olkusz
Główny blog stacjelutownicze.blogi.pl »
Data urodzenia 1977-09-04
Wiek 45 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Stacjelutownicze

Każdy profesjonalny warsztat powinien być zaopatrzony w profesjonalną stację lutowniczą. Jak wybrać tą stosowną, jeżeli mamy na rynku tak szeroki wybór? Czym kierować się podczas zakupu, żeby sprzęt posłużył nam długie lata? Solidna stacja lutownicza nie musi być skomplikowana w budowie. Czasem im prostsza tym odpowiedniejsza, gdyż części są częściej bezusterkowe. Znacząc (...)

Zobacz pełny wpis »
Kupując stację lutowniczą stajemy nie tyle między wyborem firmy lub ceny, ale również rodzaju urządzenia. Wśród wybitnie popularnych znajdziemy lutownice grotowe i hot air. Czym się różnią i jak dokonać wyboru? Stacje grotowe są najzwyklejsze w formie oraz tak jak informowałem w ostatnim poście, dzięki temu są także znacząco niezawodne. Możemy także dostosow (...)

Zobacz pełny wpis »
Jeżeli nasza konsola do gry, komputer, monitor zaczyna się psuć należałoby jak najszybciej go oddać do serwisu. Jeżeli defekt objawia się poprzez artefakty albo ciemny ekran, samoczynne wyłączanie się karty sieciowej lub nie da się zainstalować sterowników karty graficznej najprawdopodobniej winą są tzw. „zimne luty”. Serwisanci niesłychanie często wskazują re (...)

Zobacz pełny wpis »
Stacja lutownicza to ważny sprzęt każdego elektronika-serwisanta. Przeprowadzane za pomocą niej procesy muszą być przeprowadzone właściwie, dlatego urządzenie musi cechować duża staranność. Dla wielu użytkowników zakup stacji lutowniczej to zakup na lata. Mimo, że technologia cały czas się rozwija oraz montowane są nowe podzespoły nie ma powodu żeby kupować częściej aniże (...)

Zobacz pełny wpis »