Stachu1xoxo

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja X
Główny blog pracawgrupach.blogi.pl »
Data urodzenia 2004-09-14
Wiek 20 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Stachu1xoxo

Hello   To znowu ja, Iza. Pisze do was z Paryża, gdzie aktualnie odbywa się Fashion Week. Mój Stach niespodziewanie wyszedł z pomysłem kilka dni temu. Chciał sprezentować mi coś wyjątkowego, co na pewno mi się spodoba, jak mogłam odmówić. Przedwczoraj wieczorem przylecieliśmy i zameldowaliśmy się w hotelu, oczywiście zamieszkaliśmy w apartamencie z pięknym (...)

Zobacz pełny wpis »
Hello,   To znowu ja, Iza. Pod ostatnim postem było dużo pytań co się stało dalej i jak Stachu zareagował. Postaram się wam wszystko opisać.   Kiedy wróciłam do apartamentu, mój narzeczony już tam na mnie czekał. Był wściekły, z niewiadomego dla mnie (wtedy) powodu. Nie wiedziałam jak mam zareagować, więc zapytałam się go, czy coś się stało? Wtedy S (...)

Zobacz pełny wpis »
Hello,   Tu znowu ja, Iza. Thank you za komentarze pod poprzednim postem. Pokaz był świetny. Widziałam wiele niezwykle pięknych ubrań od sławnych projektantów. Musze też wspomnieć, o przystojnych modelach, którzy prezentowali kolekcje bielizny. Po pokazie jeden z nich podszedł do mnie i zaczęliśmy rozmawiać.  Zrobił na mnie ogromne ważenie swoją wiedzą i z (...)

Zobacz pełny wpis »