Stabstab

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Tarnobrzeg
Główny blog swietaswietaswieta.blogi.pl »
Data urodzenia 2002-08-22
Wiek 18 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Stabstab

      Pierwsza Gwiazdka Jest symbolem Gwiazdy Betlejemskiej, której pojawienie się towarzyszyło narodzinom Jezusa. Dzięki niej pasterze, Trzej Królowie mogli dotrzeć do miejsca narodzin Zbawiciela. Dziś oczekujemy pierwszej gwiazdy, jaka pojawi się na wigilijnym niebie. Dopiero, gdy ona zabłyśnie możemy, według tradycji, siąść do sto (...)

Zobacz pełny wpis »
  Co kupić pod choinkę? Jakie wybrać prezenty dla dzieci, a jakie prezenty dla dorosłych? Co kupić kobiecie, a co mężczyźnie na gwiazdkę? Przedstawiamy przykładowe pomysły na prezenty pod choinkę. To już ostatnia chwila na zakupy świąteczne! Świąteczne prezenty na gwiazdkę i pod choinkę.   Najczęściej wybierane prezenty dla dzieci A co kupić (...)

Zobacz pełny wpis »
  Kolacja wigilijna jest odbiciem wierzeń słowiańskich, zaadoptowanych przez Kościół, w okresie średniowiecza. Pierwotnie kolacja była ucztą ofiarną składaną w darze mieszkańcom zaświatów, czyli duchom.   Kolędę "Cicha noc" przetłumaczono na ponad 300 języków i dialektów.   Pierwowzorem dzisiejszego Świętego Miko (...)

Zobacz pełny wpis »
Dni ustawowo wolne od pracy w 2018 roku : 1 stycznia (poniedziałek) – Nowy Rok 6 stycznia (sobota) – Trzech Króli 1 kwietnia (niedziela) – Wielkanoc 2 kwietnia Poniedziałek Wielkanocny 1 maja (wtorek) – Święto Pracy 3 maja 3 maja (czwartek) – Święto Konstytucji 20 maja (niedziela) – Zesłanie Ducha Świętego (...)

Zobacz pełny wpis »
Dekoracje świąteczne w kolorach błękitu i czerwieni Święta kojarzą się z soczystymi barwami czerwieni i zieleni. Czas zmienić te nawyki. Zimne kolory błękitu i srebra idealnie nadają się do podkreślenia odświętnego charakteru chwili.     Dekoracje świąteczne z papieru - tablica z kartek świątecznych Jeśli macie kartki świąteczne z ubiegłych (...)

Zobacz pełny wpis »