Sprawdzianwszkole

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Warszawa
Główny blog dobrytestonline.blogi.pl »
Data urodzenia 1998-03-20
Wiek 26 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Sprawdzianwszkole

Testowanie przyswojonego materiału pośród uczniów niekiedy jest trudne i wielu nauczycieli zastanawia się, która metoda będzie właściwa. Tymczasem jest ono niezbędne, gdyż umożliwia dopasowanie dalszego tory nauki oraz wystawienie odpowiednich ocen. Jak rzetelnie sprawdzić zdobytą wiedzę? Istnieje mnóstwo sposobów na sprawdzenie wiedzy wśr&oacu (...)

Zobacz pełny wpis »
Aby otrzymać jak najlepszy stopień ze sprawdzianu trzeba się wcześniej właściwie przygotować. Ile jest osób tyle sposobów nauki, z tego powodu dobrze jest sprawdzić co najmniej kilka tak, aby dopasować najlepszą dla siebie. Jakie są skuteczne sposoby przygotowywania się do sprawdzianów? W jaki sposób przygotowywać się do sprawdzianu z podręcznikó (...)

Zobacz pełny wpis »
W pracy nauczyciela czasami pojawiają się liczne trudności, między innymi konieczność sprawdzenia wiedzy uczniów oraz wystawienia adekwatnych ocen. Niemniej wymaga to odpowiednio skonstruowanego sprawdzianu – co może nie być łatwe. Na szczęście można skorzystać z dostępnych w Internecie generatorów, które umożliwiają na tworzenie testów dostosowany (...)

Zobacz pełny wpis »