Sportowymodnis

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Polska
Główny blog sportowymodnis.blogi.pl »
Data urodzenia 1988-06-19
Wiek 33 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Sportowymodnis

Zbliżająca się zima przypomina miłośniczkom sportów zimowych o skompletowaniu sprzętu niezbędnego do pokonywania tras narciarskich.   Do podstawowych akcesoriów możemy zaliczyć: - wiązania do nart lub desek snowboardowych, - kijki, - buty narciarskie, - kask, - gogle, niezbędna jest też odpowiednia bielizna termoaktywna, odzież wierzchnia, a (...)

Zobacz pełny wpis »
Bluza jest nieformalną, bardzo wygodną, praktyczną w noszeniu i pasującą do wielu stylizacji, częścią garderoby codziennej .   Praktyczna odzież - bluza Każdy w swojej szafie posiada ciepłą bluzę, która najbardziej sprawdzi się w chłodnej porze dnia. Można ją nałożyć zamiast kurtki lub jako jej warstwę spodnią pasującą do każdej sytuacji. Ze (...)

Zobacz pełny wpis »
Z pewnością każdy, w dzieciństwie słyszał od mamy czy babci napomnienie „załóż czapkę, bo na dworze zimno”. Wtedy, takie słowa były dla dziecka bardzo uciążliwe, jednak w wieku dorosłym wiele osób z nostalgią wspomina tę rodzicielską troskę, bo odpowiednie nakrycie głowy chroni przed silnymi przeziębieniami. Rodzaje czapek zimowych (...)

Zobacz pełny wpis »