Sportoweczasy

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Białystok
Główny blog sportoweczasy.blogi.pl »
Data urodzenia 1995-11-19
Wiek 24 lat
Ostatnia aktywność 231 dni temu

Najciekawsze wpisy Sportoweczasy

Rower potrafi być naszym oczkiem w głowie i często jesteśmy w nim zakochani, jak w naszych partnerach. Nie ma się jednak co dziwić, gdyż niektóre modele kosztują kilkanaście tysięcy złotych. Składając pieniądze na tego typu model wiemy, że jeśli nie będziemy o niego dbać i odpowiednio serwisować, to będziemy mieć do siebie dużo żalu. Kupując tak drogi (...)

Zobacz pełny wpis »
Od kilku lat wzrasta zainteresowanie sportem, a w szczególności bieganiem. Można wręcz powiedzieć, że stało się to modne. Coraz częściej organizowane są specjalne eventy i maratony, w których startują zarówno osoby zajmujące się sportem profesjonalnie jak i amatorzy.  Czy opłaca się kupować odzież sportową dedykowaną do biegania? Mogł (...)

Zobacz pełny wpis »
Choć buty rowerowe, z uwagi na ich wygląd, wprawiają niektórych w osłupienie, to dla innych są one niewiarygodnie wygodną i pożyteczną częścią stroju rowerowego, bez której nie wyobrażają sobie jazdy. Szczególnie te z systemem SPD cieszą się dużym uznaniem.  Przydatność systemu SPD Umożliwia on wpinanie butów w specjalne pedał (...)

Zobacz pełny wpis »
W dzisiejszych czasach jest bardzo duża moda na bieganie, dlatego też warto postawić na porządną odzież do biegania. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo, jakie bluzy do biegania warto wybrać i na co zwrócić uwagę przy ich zakupie. Odzież termoaktywna Osoby, które zaczynają dopiero swoją przygodę z bieganiem powinny postawić na odzież termo (...)

Zobacz pełny wpis »
Często można spotkać się z opinią, że pulsometr na rower może nam bardzo pomóc. Równie często można się spotkać ze stwierdzeniem zupełnie odwrotnym. Jaka jest prawda? Pulsometr rowerowy kontra inne akcesoria Wiele oczywiście w tej materii zależy od nas oraz tego, na jakim etapie kolarstwa jesteśmy. Wpływ na to mają: - ilość pokonywanych kilometr& (...)

Zobacz pełny wpis »
Choć jazda na rowerze nie należy do zbyt wymagających czynności, to nadal ogromnym problem dla wielu rowerzystów jest dobranie do tej czynności poprawnego stroju. Jak zatem nie popełnić błędu, który może kosztować przyjemność z jazdy na rowerze? Główny wróg? Pot i zmęczenie Największym problemem podczas realizowania rowerowego treningu (...)

Zobacz pełny wpis »