Spiacakrolewna1984

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Włocławek
Główny blog spiacakrolewna.blogi.pl »
Data urodzenia 1984-03-05
Wiek 36 lat
Ostatnia aktywność 276 dni temu

Najciekawsze wpisy Spiacakrolewna1984

Pomimo, że nie zaczyna się zdania od " a więc ", ja tak właśnie zacznę. A wiec, jestem, kim jestem, młodą kobietą (chyba jeszcze młodą) jakich wiele, mam rodzinę, dom, pracę, a nawet zwierzaka. I właśnie zaczynam swoją przygodę z blogowaniem. Jestem w tym jak na razie amatorem, nie wiem jeszcze  co i z czym się je, ale chciałabym spróbować swoich s (...)

Zobacz pełny wpis »
No właśnie ja mam talent do spania mogłabym spać przez 24 h i przez 7 dni w tygodniu. Nie ma dla mnie miejsca gdzie bym nie zasnęła. Nawet muzyka  czy inne głośne rzeczy mi w tym nie przeszkadzają. Jak tylko poczuje poduszkę od razu zasypiam. Uwielbiam spać 🛌. Szkoda że nie ma takiej pracy, która by na tym polegała. Byłabym miliarderów hehehe. Ws (...)

Zobacz pełny wpis »
Nie wiem co bym mogła dzisiaj napisać, jestem dzisiaj zmęczona ogólnie chyba wszystkim. I pracą i ludźmi. Nie jestem bogata (a wręcz przeciwnie komornik zabrał mieszkanie ale to już inna historia), nie mam smykałki do czegokolwiek, do interesu tym bardziej, nie jestem jakoś uzdolniona. Po prostu jestem zwykłym szarym człowiekiem, ze zwykłą szarą codzienności (...)

Zobacz pełny wpis »