Spencer4250

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Marcin
Lokalizacja Warszawa
Główny blog co-slychac.blogi.pl »
Data urodzenia 1987-04-05
Wiek 36 lat
Ostatnia aktywność 42 dni temu

Spencer4250 o sobie:

Najciekawsze wpisy Spencer4250

Cześć :) jak już pisałem w opisie bloga będę tutaj dodawał nie tylko artykuły o tematyce społecznej ale też zdjęcia oraz filmiki. Na pierwszy raz postanowiłem wrzucić zdjęcia kilku pięknych zagranicznych gwiazd. A ze do wakacji mamy coraz bliżej to postanowiłem zacząć od grubej rury i wybrać zdjęcia gdzie pozują w bikini. Co to jest bikini?  To chyba nie trzeba nikomu tłum (...)

Zobacz pełny wpis »
W ostatnim czasie jestem znowu singlem. Przed związkiem i po nim zawsze na pierwsze spotkanie zabierałem ze sobą różyczkę żeby zaplusować sobie u przyszłej partnerki. Oczywiście każda z tych dziewczyn była bardzo wdzięczna za otrzymany prezent i zawsze myślałem że to dobry pomysł aż do pewnego dnia kiedy gadałem na tematy miłosne z moją znajomą którą zresztą poznałem (...)

Zobacz pełny wpis »
     Cześć  :) zapraszam do pierwszej części najpiękniejszych amerykańskich i nie tylko aktorek w XXI wieku. Zapraszam do obejrzenia :)   1. Olivia Wilde Wiek(Age): 38 (10.03.1984) Kraj(Country): USA                                           (...)

Zobacz pełny wpis »
Witajcie moi drodzy :) wiem że podobnych tematów w Internecie jest na pęczki ale uważam że im więcej się o czymś mówi tym lepiej.Jednym z powodów tego że poruszam ten temat jest fakt że moja znajoma jakiś czas temu przeżyła pewną nieciekawą historię. Ktoś dorzucił do jej drinka "pigułkę gwałtu", na szczęście wraz z nią była jej siostra i szybko jej pomogła ale (...)

Zobacz pełny wpis »
Cześć :)Niedawno jadąc autobusem miałem ciekawą rozmowę z pewną kobietą która po tym jak zapytałem się jej gdzie pracuje powiedziała mi na ucho bardzo cichym głosem nazwę dużego sklepu pewnej sieciówki w której można kupić wszelkie artykuły spożywcze. Słysząc to zapytałem się jej ze zdziwieniem czemu powiedziała to tak cichutko po czym usłyszałem od niej że się (...)

Zobacz pełny wpis »
Cześć :) Dzisiaj opowiem wam o historii którą miałem jakiś czas temu z moim tatą. Ojciec od wielu lat miał poważny problem ze stawem biodrowym który niestety z biegiem lat coraz bardziej się nasilał. I rzeczywiście podczas spacerów z roku na rok tato mógł przejść coraz mniejszy dystans bez żadnego bólu.   Jako że chcieliśmy mu pomó (...)

Zobacz pełny wpis »
Cześć :) kilka lat temu pewien portal blogowy u którego miałem założony własny blog zakończył swój żywot :(Sam fakt że ten portal ma zostać zamknięty zostałem poinformowany mailowo. Niestety, zamiast kliknąć na link do mojego bloga i skopiować znajdujące się tam teksty np. do Worda lub innego tego typu programu stwierdziłem że mam na tą chwilę ważniejsze sprawy (...)

Zobacz pełny wpis »