Speedtr

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Polska
Główny blog autemnatorze.blogi.pl »
Data urodzenia 1985-05-12
Wiek 35 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Speedtr

Są auta, które nawet w klasie aut niezwykle szybkich i wymagających zdając się mówić: patrzcie teraz na to. I robią coś, co zawstydza całe stado drogowych łobuzów. Od zawsze taką marką było Lamborghini. Produkowali samochody wulgarne i seksowne na zewnątrz, a w osobie siedzącej za kierownicą wywoływały czysty i niezakłócony niczym strac (...)

Zobacz pełny wpis »
Gdyby zapytać kierowcę wyścigowego, czym różni się samochód wyścigowy i jazda nim po torze od zwykłego auta i codziennego nim podróżowania, to z pewnością na chwile by zamilknął. Nie z powodu braku różnic, lecz z kłopotu leżącego w tym, od czego miałby zacząć. Czy są wspólne cechy? Niewiele Znany Polski kierowca wyścigowy na (...)

Zobacz pełny wpis »
Młodzi kierowcy bardzo lubią na wszystko narzekać. Na otaczające ich ograniczenia prędkości, na słabą infrastrukturę drogową, na dręczących ich policjantów i wreszcie na absolutny brak obiektów sportowych na których mogliby doskonalić swoje umiejętności prowadzenia samochodu, przez co zmuszeniu są to robić na drogach publicznych. Tor blisko do (...)

Zobacz pełny wpis »
Każdy fan wyścigów z pewnością nieraz zastanawiał się, jakby to było zasiąść za kierownicą bolidu F1 lub innego super szybkiego pojazdu. Czy by podołał prowadzeniu takiej maszyny, czy jazda po torze sprawiła by mu przyjemność itd. Dla większości jednak pozostaje to kwestią marzeń i dywagacji, które nigdy nie będą miały szansy zostać sprawdzone. (...)

Zobacz pełny wpis »