Sostaybz

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Poznań
Główny blog sostaybz.blogi.pl »
Data urodzenia 1992-11-26
Wiek 32 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Sostaybz

Jak to się zaczęło Pomysł na tłoczenie olei dojrzewał w nas powoli. Najpierw – jak to częstokroć bywa – pojawiło się uczucie. Mieszkając we Włoszech pokochaliśmy tamtejszą kuchnię, której kwintesencją zawsze była dla nas oliwa. Ten niepozorny dodatek, jak szara znakomitość potrafi przyznać charakter każdemu daniu. Prostota połączona z głębią smaku skutecznie zje (...)

Zobacz pełny wpis »
  Ekologiczne oleje z certyfikatem BIO       Wiemy, że jakość produktów jest podstawą naszej relacji z klientem, dlatego kolejny rok z rzędu dbamy o to, aby nasze oleje były z certyfikatem BIO, co dodatkowo utwierdza nas w fakcie, że są z najwyższej półki. Oznaczenie BIO czy EKO (w zakresie nazewnictwa to dokładnie to samo) jest przecież gwara (...)

Zobacz pełny wpis »
  Musztarda – jak zrobić to dobrze? Musztarda to zimny sos wytwarzany z ziaren gorczycy. Tak jak w każdym przypadku, o całości decydują szczegóły, dlatego niezwykle ważne jest dobranie ziaren doskonałej jakości, które w pełni oddadzą swój smak. SOSTA tworzy produkty ze składników o najwyższej czystości, dlatego macie Państwo pewność, że ka (...)

Zobacz pełny wpis »
  Sklep z octami Ocet jest produktem ubocznym fermentacji, znanym ludzkości od tysięcy lat. Niektóre źródła podają, że ocet winny był stosowany już w starożytnej Babilonii jako cenna przyprawa i napój bezalkoholowy. Jak powstaje ocet winny biały i dlaczego warto go stosować? Gdzie znajduje swoje zastosowanie? Ocet winny, jak już wspominaliśmy, j (...)

Zobacz pełny wpis »
  Olej lniany BIO tłoczony na zimno Sosta Olej lniany BIO powstaje tradycyjną metodą tłoczenia na zimno i może być stosowany w diecie opracowanej przez dr Budwig. Charakteryzuje się wysoką zawartością tłuszczów wielonienasyconych oraz kwasów tłuszczowych omega-3. Olej lniany to produkt pozyskiwany poprzez tłoczenie nasion lnu. Jeśli jest to wyró (...)

Zobacz pełny wpis »
  Miodowa musztarda       Słodka? Owszem, taka jej natura. Została wyprodukowana na bazie naturalnego miodu. Jaka jest, gdy się ją bliżej pozna? Kremowa i silnie roztarta.          Musztarda miodowa Sosta   Zawsze, gdy pojawia się na stole, robi wokół siebie niezłe zamieszanie. Dodajemy jej jeszcze większej pewn (...)

Zobacz pełny wpis »
  Masło klarowane Sosta Firma SOSTA zajmuje się sprzedażą najwyższej jakości ekologicznego masła klarowanego, musztard, octów spożywczych oraz olejów spożywczych tłoczonych na zimno. Jestesmy doświadczoną firmą, w branży od wielu lat, jesteśmy równiez członkiem stowarzyszenia Polska Ekologia, naszą specjalnościa jest ekologiczne masło klarowane premium (...)

Zobacz pełny wpis »