Sostaybz

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Poznań
Główny blog sostaybz.blogi.pl »
Data urodzenia 1992-11-26
Wiek 29 lat
Ostatnia aktywność w ciągu ostatnich 7 dni

Najciekawsze wpisy Sostaybz

Jak to się zaczęło Pomysł na tłoczenie olei dojrzewał w nas powoli. Najpierw – jak to częstokroć bywa – pojawiło się uczucie. Mieszkając we Włoszech pokochaliśmy tamtejszą kuchnię, której kwintesencją zawsze była dla nas oliwa. Ten niepozorny dodatek, jak szara znakomitość potrafi przyznać charakter każdemu daniu. Prostota połączona z gł (...)

Zobacz pełny wpis »
  Ekologiczne oleje z certyfikatem BIO       Wiemy, że jakość produktów jest podstawą naszej relacji z klientem, dlatego kolejny rok z rzędu dbamy o to, aby nasze oleje były z certyfikatem BIO, co dodatkowo utwierdza nas w fakcie, że są z najwyższej półki. Oznaczenie BIO czy EKO (w zakresie nazewnictwa to dokładnie to samo) jest prz (...)

Zobacz pełny wpis »
  Musztarda – jak zrobić to dobrze? Musztarda to zimny sos wytwarzany z ziaren gorczycy. Tak jak w każdym przypadku, o całości decydują szczegóły, dlatego niezwykle ważne jest dobranie ziaren doskonałej jakości, które w pełni oddadzą swój smak. SOSTA tworzy produkty ze składników o najwyższej czystości, dlatego macie Państwo (...)

Zobacz pełny wpis »
  Masło klarowane Sosta Firma SOSTA zajmuje się sprzedażą najwyższej jakości ekologicznego masła klarowanego, musztard, octów spożywczych oraz olejów spożywczych tłoczonych na zimno. Jestesmy doświadczoną firmą, w branży od wielu lat, jesteśmy równiez członkiem stowarzyszenia Polska Ekologia, naszą specjalnościa jest ekologiczne masł (...)

Zobacz pełny wpis »