Sopocka23

Profil blogera.


Informacje ogólne

Główny blog 23sdsh.blogi.pl »
Data urodzenia 1999-04-25
Wiek 23 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Sopocka23

Oto jesteśmy - z plecakami w środku lasu. Trzeba by zbudować sobie jakiś dom.  Zaczęliśmy od namiotów, których poprawne rozstawienie było nielada wyzwaniem. Następnie należało wybudować bramę i tablicę ogłoszeń (a bardziej tablicę regulaminów, ale to tylko szczegół) oraz stawić ogrodzenie. I zanim się obejrzeliśmy wkradła się (...)

Zobacz pełny wpis »
Szybkim krokiem zmierzaliśmy w stronę dworca. Byłam w środku pasjonującej rozmowy z Maksem. Nasza dyskusja właśnie zaczynała się robić ciekawa gdy nagle… Przewrócił się. Prosto do, na szczęście płytkiej, kałuży. Jego spodnie były rozdarte na kolonie, a on sam cały był w błocie. Niestety bardzo się spieszyliśmy więc nawet nie zdążył się (...)

Zobacz pełny wpis »
W poprzedni weekend część naszej drużyny wyruszyła na wyprawę do tajemniczej Koczały. Po długiej, ciężkiej drodze dotarliśmy na miejsce, ale okazało się, ze ta prawdziwa, okryta tajemnicą podróż dopiero się zaczyna. Na swojej drodze poznaliśmy wiele postaci: spotkaliśmy jedną ze znajomych Kasjopei (a może jej wroga?), wiele niebezpiecznych stworzeń takic (...)

Zobacz pełny wpis »