Solid-bhp

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Krakow
Główny blog hydro-solid.blogi.pl »
Data urodzenia 1997-06-10
Wiek 27 lat
Ostatnia aktywność 16 dni temu

Blogi zarządzane przez Solid-bhp

Najciekawsze wpisy Solid-bhp

SOLID-BHP Elektroniczne urządzenie do badania hydrantów -NOWOŚĆ Bluetooth !!!   Wprowadziliśmy na rynek nowy produkt do badania wydajności ciśnienia w hydrantach. Nowy produkt to urządzenie do badania hydrantów wewnętrznych i zewnętrznych DIGITAL bluetooth.   Urządzenie do badania hydrantów bardzo wysokiej jakości i precyzji. Urzą (...)

Zobacz pełny wpis »
  RENOMOWANY Producent urządzeń do badania wydajności hydrantów, Profesjonalne urządzenia do badania hydrantów - testery hydrantów. Dysze pomiarowe do hydrantów. Sprzęt do konserwacji hydrantów. Urządzenia do serwisu hydrantów.  Urządzenia i sprzęty do badania hydrantów są wysokiej jakości, dokładności i wysokiej klasy. D (...)

Zobacz pełny wpis »
Tylko atestoane urządzenia do badania hydrantów firmy SOLID-BHP SOLID-BHP Producent urządzeń do badania hydrantów SOLID-BHP to wyspecjalizowana firma produkcyjna z dużym potencjałem produkcyjnym pozwalającym na produkowanie do 600 urządzenia do badania hydrantów na dzień , jest jednym z wiodących producentów i dystrybutorów urządzeń do bad (...)

Zobacz pełny wpis »
Wysokiej klasy zestawy do badania hydrantów -SOLID-BHP. Nasze wysokiej klasy urządzenia do badania hydrantów  nadają się i spraqdzają się do wykonywania przeglądów i konserwacji ppoż hydrantów w gabinetach kosmetycznych, salonach fryzjerskich czy siłowniach, hotelach, restaurajach, gastronomi czy w przemyśle meblarskim. Po przeprowad (...)

Zobacz pełny wpis »
Program do obsługi wydajnosci hydrantów jest autorskim programem firmy SOLID-BHP. Kluczowe funkcjonalności programu: baza klientów, baza protokołów z pomiaru, protokoły z przeglądów gaśnic, generowanie protokołów z przeglądu gaśnic, generowanie protokołów w próby ciśnieniowej węży hydrantowych, automatyczne obliczanie wydajn (...)

Zobacz pełny wpis »
Hydranty - urządzenia serwisowe elektroniczny tester hydrantów wewnętrznych elektroniczny tester hydrantów zewnętrznych   Firma SOLID-BHP jest wiodącym na rynku EU producentem urządzeń do badania wydajności hydrantów. W naszej ofercie są urządzenia do badania wydajności hydrantów zewnętrznych jak i wewnętrznych. Nasze testery do badania wydajno (...)

Zobacz pełny wpis »
  Firma SOLID-BHP jest wiodącym na rynku EU producentem urządzeń do badania wydajności hydrantów. W naszej ofercie są urządzenia do badania wydajności hydrantów zewnętrznych jak i wewnętrznych. Nasze testery do badania wydajności hydrantów mają możliwość pomiaru wydajności i ciśnienia hydrantu za pomocą testerów analogowych jak i cyfrowych (FLOW TE (...)

Zobacz pełny wpis »
NAJLEPSZE Urządzenia do badania hydrantów Producent i dystrybutor urządzeń do badania wydajnosci hydrantów SOLID-BHP uzrądzenia do badania wydajności jest firmą produkcyjno-handlową urządzeń do badania wydajności hydrantów wewnętrznych oraz zewnętrznych. Firma SOLID-BHP jako producent i dystrybutor urządzeń do badania hydrantów wdyajności i ciśnienia (...)

Zobacz pełny wpis »
Produkcja urządzeń i zestaw do badania hydrantów rozpoczęła się w 2018 roku, kiedy to intensyfikacja urbanizacji i rozwój infrastruktury wodociągowej wymagały bardziej zaawansowanych metod kontroli i utrzymania systemów przeciwpożarowych. Wcześniejsze podejścia do monitorowania hydrantów były raczej proste i mało efektywne, co narażało miasta na ryz (...)

Zobacz pełny wpis »
SOLID-BHP to firma produkcyjna o dużym potencjale produkcyjnym, zdolna do wyprodukowania do 500 szt. urządzenia do badania hydrantów dziennie, jest jednym z wiodących producentów i dystrybutorów sprzętu do testowania hydrantów przeciwpożarowych w Europie. Nasz szeroki wybór testerów hydrantów obejmuje analogowe urządzenia do testowan (...)

Zobacz pełny wpis »