Smutnakoniczyna

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Polska
Główny blog smutnakoniczyna.blogi.pl »
Data urodzenia 1996-08-16
Wiek 24 lat
Ostatnia aktywność 325 dni temu

Najciekawsze wpisy Smutnakoniczyna

Hejka! Co tam? Jestem w bibliotece i mam zimne od mrozy\u ręce i czerwone. Rok 2010 to początek lat mojego gimnazjum. I początek kolejnego piekła. Trafiłam do klasy z debilami oraz  z księżniczkami. Nie było wesoło... Pewna dziewczyna mnie prześladowała... Ale teraz w życiu źle przechodzi więc karma wraca. I pojawił się wtedy mój przystojniak. (...)

Zobacz pełny wpis »
Witajcie! Co u was? Mam nadzieję, że bynajmniej jesteście szczęśliwi. Chodzenie do zerówki dla mnie było koszmarem. Miałam tak cholernie wadę wymowy,że nikt mnie nie rozumiał. Miałam powiedzmy jedną przyjaciółkę. Tak przyjaciółkę. Miała na imię Patrycja. Pamiętam ja doskonale. Tylko szkoda, że do dziś nie utrzymujemy kontaktu i zap (...)

Zobacz pełny wpis »
Hejka. Nie wspominam tego roku zbyt dobrze. Dlaczego? Dlatego, że przyszła na świat moja młodsza siostra Kinga. I byłam z tego powodu bardzo bardzo zła i rozczarowana. Choć dzisiaj mam ją gdzieś totalnie. Urodziła się w marcu i wyglądała jak murzyn. Ale miesiąc po jej urodzeniu zostałam propozycję by dołączyć do klubu tanecznego do klubu puma. Z przyjemno (...)

Zobacz pełny wpis »
Hejka ;) Co tam? Miałam tu 10 i 11 lat. Chodziłam do 11 roku życia do szkoły podstawowej nr 1. Nie miałam fajnej klasy bądź nauczycieli. Osiągałam nadal wyniki bardzo wysokie w tańcach. Trzymałam się niby z przyjaciółmi.\ Nikt mnie nie lubi. Nadal mnie nie lubią. Młodsza siostra miała 3 lata i bardzo mnie denerwowała. Chodząc w moich butach i znis (...)

Zobacz pełny wpis »
Witajcie ponownie. Jest to okres który zazwyczaj nikt nie pamięta. Ale ja mam jakby flashback od piatego roku życia. Tak doskonale pamiętam. Pamiętam, że jako małe dziecko bardzo często przesiedywałam w kuchni grając tzw; 'Gotowanie'. Przez 5 lat, aż do 6 roku życia wraz z ojcem mieszkałam na Islandii. Ojciec pracował, a ja jako ta cicha skromna myszka w p (...)

Zobacz pełny wpis »
Hej. Miałam tu 12 lat. Rocznikowo... Najlepsze piosenki.. Lady gaga Przeniosłam sie do innej szkoły i klasy przez przeprowadzkę moich rodziców. Chodziłam do 5 i 6 e. Klasa była gorsza niż tamta pomimo nazwy integracyjna. Nikt mnie przemiło nie przywitał. Traktowali mnie jak wyrzutka. Byłam popychana, wyzywana, nielubiana... Ale przynajmniej pewien chłop (...)

Zobacz pełny wpis »
Mam duży chaos w mojej głowie i do tego zimne ręce by zacząć coś opisywać. Aktualnie jestem w bibliotece miejskiej. (Brak laptopa i internetu robi różnicę). Nie mam pojęcia jak zacząć bo mój umysł od wewnątrz mnie rozwala na każdy sposób. No dobrze. Urodziłam się 16.08.1996 roku w Starogardzie Gdańskim. W szpitalu Św.Jana o 9;20 rano jak (...)

Zobacz pełny wpis »
Hejka kochani! Byłam w drugiej klasie postawówki. Z pojebana klasa. Patologiczną rodziną I musiałam od nowa tekst napisać bo mi blox usunał. Dziękuję ci bardzo kochany blogu. W tym roku otrzymałam srebry medal za drugie miejsce w Gdańskim turnieju tanecznym. Jaka ja byłam wtedy bardzo szczęśliwa. Także miałam komunię świętą 25 maja w Kościele św. (...)

Zobacz pełny wpis »
Zdecydowałam się założyć bloga o swoim prywatnym życiu. Będę je opisywała od narodzin, aż do teraz. Przez opisywanie tego co ja czuję chce wyrzucić z ciebie wszystkie złe emocje. I oczyścić mój umysł oraz duszę która tak bardzo cierpi. Nie będę moich faktów koloryzować bądź fantazjować.  Tu postaram się być niesamowicie szczer (...)

Zobacz pełny wpis »
Witajcie! Przeniosłam tu bloga bo na blox jest duża likwidacja do końca kwietnia tego roku ale nie żałuję. Mam obsesję na punkcie zespołu Queen. A zwłaszcza na punkcie wokalisty Freddie Mercury. Kocham ich muykę styl, za teksty oraz za bycie szczerym i wesołym. A film Bohemian Rhaspody jest wspaniałym filmem oraz  biograficznym Podoba mi się tu wygląd blogu (...)

Zobacz pełny wpis »