Smokwbibliotece

Profil blogerki.


smokwbibliotece

Informacje ogólne

Lokalizacja Zielona Góra
Główny blog zaczytanysmok.blogi.pl »
Data urodzenia 1986-06-30
Wiek 34 lat
Ostatnia aktywność 7 dni temu

Najciekawsze wpisy Smokwbibliotece

1/365 Stieg Larsson : Mężczyźni którzy nienawidzą kobiet    Kiedy sięgałam po tą książkę miałam co do niej pewne obawy, ponieważ często pozycje które wg wielu są naj tak naprawdę są słabe. W tym przypadku było jednak inaczej co bardzo mnie cieszy.    Opis książki: Mikael Blomkvist, współszef gazety Millenium za m&oa (...)

Zobacz pełny wpis »
Tym razem chcę opisać kolejną serię którą wielu się zachwycało a mnie ona wręcz zniechęciła.  Saga Zmierzch - jestem miłośniczką fantasy, horrorów ale na pewnym NORMALNYM poziomie. Nie lubię książek które są ewidentnie zerżnięte z innych wcześniej dobrze każdemu miłośnikowi fantasy znane. Bella, główna bohaterka zakochuje si (...)

Zobacz pełny wpis »
Tym razem nie będzie kryminału - dam Wam odpocząć od nich      Stephen King : Wielki marsz  Alternatywna przyszłość ( czyli : może ale nie musi się wydarzyć) , USA. 100 chłopców wyrusza w wielki marsz, który zakończy się wtedy gdy padnie ( dosłownie) przedostatni z nich... Śledzimy losy kilku z nich - tych którzy są na cz (...)

Zobacz pełny wpis »
Zachęcona pierwszym tomem sagi Millenium sięgnęłam po drugi i tu nastąpiły pierwsze zgrzyty - są rzeczy które  przestały mi się podobać.  Dziewczyna która igrała z ogniem bo o tym tomie mówię jeśli chodzi o sam kryminał jest pisana w porządku ale nie rozumiem sensu tego aby do głównego wątku dodawać rzeczy mogące być d (...)

Zobacz pełny wpis »