Smokwbibliotece

Profil blogerki.


smokwbibliotece

Informacje ogólne

Lokalizacja Zielona Góra
Główny blog zaczytanysmok.blogi.pl »
Data urodzenia 1986-06-30
Wiek 34 lat
Ostatnia aktywność w ciągu ostatnich 7 dni

Najciekawsze wpisy Smokwbibliotece

1/365 Stieg Larsson : Mężczyźni którzy nienawidzą kobiet    Kiedy sięgałam po tą książkę miałam co do niej pewne obawy, ponieważ często pozycje które wg wielu są naj tak naprawdę są słabe. W tym przypadku było jednak inaczej co bardzo mnie cieszy.    Opis książki: Mikael Blomkvist, współszef gazety Millenium za m&oa (...)

Zobacz pełny wpis »
autor: Iwona Czarkowska   tytuł: Dama z kotem   Dawno tak się nie uśmiałam jak na tej książce, ale po kolei... Małżeństwo Roszkowskich Zuzanna ( zwana przez wszystkich pieszczotliwie Zu) oraz Michał wraz z dwójką pociech Jasiem i Małgosią na prośbę przyjaciela Pana Męża wyjeżdżają do pobliskiej wsi o egzotycznej nazwie Bangladesz gdzie Micha (...)

Zobacz pełny wpis »
autor: Zbigniew Zbikowski tytuł:  Fotografia w oknie   Podczas Światowego Festiwalu dla Młodzieży i Studentów w Warszawie dwoje młodych ludzi Irmina Ludwiżanka i Giulio z Turynu poznają się i jak nietrudno się domyślić zakochują się w sobie wzajemnie. Niestety nic nie dzieje się cukierkowo na tyle by mogli myśleć o wspólnej przys (...)

Zobacz pełny wpis »
hej kochani przepraszam że tak długo mnie nie było ale czasami tak się właśnie w życiu dzieje... Dziś będzie kilka książek które wcześniej przeczytałam, mam nadzieję, że spodobają się wam moje spostrzeżenia   Stieg Larsson : Zamek z piasku który runął   To jest ostatni tom sagi Millenium i uczciwie mówiąc chyba najbardziej mi (...)

Zobacz pełny wpis »
Tym razem chcę opisać kolejną serię którą wielu się zachwycało a mnie ona wręcz zniechęciła.  Saga Zmierzch - jestem miłośniczką fantasy, horrorów ale na pewnym NORMALNYM poziomie. Nie lubię książek które są ewidentnie zerżnięte z innych wcześniej dobrze każdemu miłośnikowi fantasy znane. Bella, główna bohaterka zakochuje si (...)

Zobacz pełny wpis »
Tym razem nie będzie kryminału - dam Wam odpocząć od nich      Stephen King : Wielki marsz  Alternatywna przyszłość ( czyli : może ale nie musi się wydarzyć) , USA. 100 chłopców wyrusza w wielki marsz, który zakończy się wtedy gdy padnie ( dosłownie) przedostatni z nich... Śledzimy losy kilku z nich - tych którzy są na cz (...)

Zobacz pełny wpis »
Zachęcona pierwszym tomem sagi Millenium sięgnęłam po drugi i tu nastąpiły pierwsze zgrzyty - są rzeczy które  przestały mi się podobać.  Dziewczyna która igrała z ogniem bo o tym tomie mówię jeśli chodzi o sam kryminał jest pisana w porządku ale nie rozumiem sensu tego aby do głównego wątku dodawać rzeczy mogące być d (...)

Zobacz pełny wpis »
tym razem chcę wam opisać książkę bardzo znanego i dobrego pisarza Frederika Forsytha   Frederik Forsythe : Czwarty protokół   Na Kremlu radzieckie służby chcą zniszczyć brytyjski parlament a co za tym idzie całe ich państwo. Postanawiają stworzyć niebezpieczną broń i w ten sposób w nich uderzyć . Służby brytyjskie chcą zapobiec wypad (...)

Zobacz pełny wpis »
autor : Jadwiga Courths - Mahler   tytuł: Kaprysy losu    Podczas wspianczki górskiej dwójki przyjaciół jeden z nich prosi aby drugi go zostawił i pozwolił mu tutaj umrzeć... Przyjaciel spełnia jego prośbę oraz obiecuje zaopiekować się jego maleńkim synkiem. Po wielu latach postanawia że jego córka wyjdzie za mąż za przyr (...)

Zobacz pełny wpis »
autor: Patrick Quentin   tytuł: Mój syn mordercą?   Ojciec nastoletniego Billa pewnego dnia dowiaduje się że jego syn jest podejrzewany o popełnienie morderstwa. Jednak jak przystało na kochającego rodzica woli on dowieść jego niewinności ponieważ nie wierzy w jego winę... Sprawa jest bardziej skomplikowana niż na to na początku wygląda (...)

Zobacz pełny wpis »