Smilen

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Gliwice
Główny blog wyloguj-rzeczywistosc.blogi.pl »
Data urodzenia 1995-05-11
Wiek 29 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Smilen

Tak poszukuję szczęścia,ponieważ moje szczęście odeszło razem z moim byłym. Głównie przeze mnie. Zdradziłam go. Tak wiem,że to ciężki grzech,ale to jakoś samo z siebie wyszło. Z Michałem byłam 9 miesięcy. Byliśmy szczęśliwi  - znaczy się miałam takie wrażenie,że tak było. Michał miał dziwny charakter,ponieważ z wszystkiego żartował,wkurzało mnie już to bardzo i od ra (...)

Zobacz pełny wpis »
Jak już we wcześniejszej notce pisałam,nazywam się Ania. Mieszkam w Gliwicach. Jestem w pierwszej klasie technikum ekonomiczno-usługowego.Zajmuję się ryswaniem,denerwowaniem ludzi,graniem na gitarze(czasami też na nerwach :P ). Uwielbiam marudzić i może dlatego nie mam stałego partnera oraz też lubię spacerować :P Słucham jazzu,blusa,punka,rock punka,rocka.Nie należę do żadnej s (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam wszystkich Blogowiczów :) Jestem Ania i to mój pierwszy blog. Wcześniej pisałam dziennik,więc myślę,że dam radę. Dlaczego założyłam bloga? Ponieważ chciałam się podzielić ze swoimi przeżyciami z innymi osobami. Mam nadzieję,że nikogo nie zanudzę.

Zobacz pełny wpis »