Smeagle

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Kamil Jarosz
Główny blog smeagle.blogi.pl »
Data urodzenia 1982-02-23
Wiek 40 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Smeagle

Najciekawsze wpisy Smeagle

Miłość to wspaniala sprawa. Od pewnego czasu mam wspaniala dziewczyne która bardzo kocham i ciesze sie, ze jest to miłość odwzajemniona. Od dwóch i pół miesiac sia nie widzielismy, ale za to codziennie do siebie dzwonimy i piszemy smsy. Ciesze sie, ze mam kogos takiego jak ONA! Za 11 dni jade sie z NIĄ zobaczyc lecz po 2 dniach jestem zmuszony powrócić tu gdzie obecnie przebywam... (...)

Zobacz pełny wpis »
buhahahahaha................witaj smeagle.....jestem twoim zlym duchem........jestem wszedzie chociaz ty o tym nie wiesz....teraz np.jestem tu, w twoim blogu.....jestem wyslannikiem ciemnosci.....a w ogole to glowa do gory:) i popraw tego bloga bo nie ma ani archiwum ani nic....szatan cie wzywa.....ukorz sie przed nim...a jesli nie chcesz isc do piekla to przestan marudzic i zaczni (...)

Zobacz pełny wpis »
Jeżeli sie komuś wyżądzilo krzywdę i sie jej bardzo żaluje, robi sie wszystko by tej osobie zadość uczynić, to czy ta druga osoba powinna wybaczyć to co sie zlego zrobilo? Zaznaczam, ze to nie bylo nic co moze zaszkodzic cialu i duszy. (...)

Zobacz pełny wpis »
jak ja niew loobie tego kompa nawet scrypta nie da napisac tylko mnie bleduje wrrrrrrrrrrrrrrrr....... (...)

Zobacz pełny wpis »