Slodkikucharz

Profil blogera.


Informacje ogólne

Główny blog slodkikucharz.blogi.pl »
Data urodzenia 1996-11-19
Wiek 24 lat
Ostatnia aktywność 250 dni temu

Najciekawsze wpisy Slodkikucharz

Jakie pudełko na tort wybrać? Czym się kierować w tej kwestii?   Pudełko na tort Odpowiednie pudełko na to ciasto pozwoli zachować jego świeżość i zapobiegnie uszkodzeniom podczas transportu. Wybierając taki produkt, trzeba zwrócić uwagę na; - gramaturę papieru, - sposób składania opakowania, - ogólną budowę, - tworzywo, z jakieg (...)

Zobacz pełny wpis »
Najważniejsze, by tort był pyszny i zniknął z patery do ostatniego okruszka. Jednak zanim zniknie, ma zachwycić gości swoim nietuzinkowym wyglądem. Ostatecznego charakteru nadają mu ozdoby na tort. Obecnie na rynku cukierniczym jest taka mnogość sposobów dekoracji na torty, że warto zrobić krótki przegląd.   Czym zdobić torty? Lista możliwości (...)

Zobacz pełny wpis »
Czym się charakteryzuje brokat nadający się do jedzenia? Gdzie jest wykorzystywany?   Brokat jadalny Brokat ma drobną strukturę i efektownie udekoruje każdy wypiek, doskonale odbijając światło. Wygląda niczym prawdziwy brokat, z tą różnicą, że spożywczy brokat nadaje się do jedzenia i jest w pełni bezpieczny. Małe cząsteczki pięknie się mienią w (...)

Zobacz pełny wpis »
Coraz więcej osób decyduje się na korzystanie z foremek silikonowych. Niektórzy mają wątpliwości czy to dobry pomysł, ponieważ nie wiedzą w jaki sposób używać tych akcesoriów. Poniżej kilka wskazówek, które rozwieją wszystkie wątpliwości.   Jak korzystać z foremek? Przed pierwszym skorzystaniem z formy należy oczyw (...)

Zobacz pełny wpis »