Slave_natalia

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Gdańsk
Główny blog zycie-niewolnej.blogi.pl »
Data urodzenia 1998-04-05
Wiek 23 lat
Ostatnia aktywność w ciągu ostatnich 7 dni

Najciekawsze wpisy Slave_natalia

Trzy tygodnie temu w weekend pojechaliśmy do Amsterdamu do znajomych mojego Pana. Jak wiadomo Holandia jest bardzo otwartym pod wieloma względami krajem więc jak tylko przekroczyliśmy granicę tego pięknego kraju mój Pan kazał mi zdjąć sukienkę, stanik oraz sandałki. Kiedy już zostałam tylko w samych stringach Pan kazał mi założyć kajdanki na ręce i na nogi, (...)

Zobacz pełny wpis »
Obudziłam się strasznie nie wyspana. Prawie w ogóle nie spałam tej nocy, raz że było mi strasznie niewygodnie to jeszcze ich pies z którym spałam w jednym pokoju ciągle szczekał bo na zewnątrz ktoś co jakiś czas przechodził. Przysypiałam na trochę ale później ze względu na straszną niewygodę budziłam się. W końcu zasnęłam aż nagle obudz (...)

Zobacz pełny wpis »
Ten wpis postanowiłam poświęcić zachowaniu innych Panów wobec czyjeś niewolnice.   W pewien weekend przyjechał do nas znajomy mojego Pana. Jako że mam w naszej „umowie” zapisane że wobec wszystkich Panów lub wszystkich Domin  mam być miła, uległa i w ogóle okazywać im odpowiedni szacunek to wobec niego też tak musiałam się (...)

Zobacz pełny wpis »
Cześć, dawno mnie tu nie było. Powodów takiej sytuacji było kilka, dużo nauki, choroba oraz zajęcia od Pana. Ten ostatni z wiadomych względów jest dla mnie szczególnie ważny. Służba BDSM jest moim życiem więc staram się zawsze wykonywać należycie wszystkie zadania. Niestety czasami takie starania kończą się dla mnie jakimiś drobnymi kontuzjam (...)

Zobacz pełny wpis »
Kolejne tortury odbyły się dwa dni później. Pan przywiózł mnie do starego budynku w Gdańsku w dzielnicy Wrzeszcz. Od razu po przekroczeniu progu budynku musiałam się rozebrać do naga a następnie mój Pan załozył mi kajdanki na ręce które miałam złączone za plecami i na kostkach. Tak też odziana musiałam wejść na pierwsze piętro (...)

Zobacz pełny wpis »
Witajcie kochani :)   Kiedy uznaliśmy z moim Panem - a raczej on uznał a ja pokornie się z nim zgodziłam -  że pora na zmianę w naszej relacji, nie sądziłam że aż tak się wiele zmieni. Miałam się bowiem wprowadzić do niego do domu. A było to prawie 3 lata temu :)   Wcześniej spędzaliśmy ze sobą kilka dni i to był max podczas których by (...)

Zobacz pełny wpis »
Cześć kochani :) Od niedawna przyjaźnimy się z pewną parą poznaną na jednej z imprez BDSM. To Pan Patryk i jego niewolnica Beata. Jako niewolnica jak już wspomniałam w jednym z moich poprzednich wpisów  muszę się zwracać do każdego Mastera z należytym szacunkiem, więc nie wolno mi do Niego mówić po imieniu tylko np. Panie, albo jeśli się na to (...)

Zobacz pełny wpis »
Cześć kochani :) Moje życie będąc niewolnicą BDSM nie kręci się tylko wokół seksu, chociaż ma ono ogromne znaczenie. Poza domem Pana jestem zwyczajną dziewczyną :) Studiuję, chodzę do kosmetyczki, do fryzjera oraz dbam o kondycję fizyczną spędzając dużo czasu na siłowni i ćwicząc jogę. Uwielbiam też czytać i oglądać z Panem filmy. Pan też (...)

Zobacz pełny wpis »
Wczoraj ok 22 pojechałam z Panem do jednego z parków w Gdańsku aby przespacerować się trochę przed zbliżającymi się coraz bardziej świętami. Na zewnątrz termometr pokazywał zero stopni a śniegu brakowało więc zapowiada się że to będą kolejne święta bez śniegu. Chyba że jeszcze coś się zmieni :) Gdy dojechaliśmy na miejsce Pan kazał mi zdją (...)

Zobacz pełny wpis »
Jak już pisałam wcześniej, moje życie kręci się głównie wokół mojego Pana. To on zarządza moim życiem, staram się zawsze wykonywać jego polecenia choć czasami nie jestem w stanie im sprostać. Niestety nikt nie jest idealny :) Gdy jest ich zbyt wiele lub mam gorsze dni, przyznaje się że potrafię też pokazać pazurki i się zbuntować przeciw jakimś (...)

Zobacz pełny wpis »