Sklodowski.denis

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Czerwionka - Leszczyny
Główny blog tarot-wrozbitadenis.blogi.pl »
Data urodzenia 1989-05-18
Wiek 32 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Sklodowski.denis

  Energetyka tygodnia na tydzień 31.08 - 06.09.2020 Jeżeli chodzi o sprawy zawodowe - będziemy mniej poświęcali się w tym tygodniu pracy a bardziej postawimy na swój dom, swoją rodzinę, swoich najbliższych. W tym tygodniu nasza rodzina i nasi najbliżsi będą dla nas najważniejsi a nadmiar obowiązków których nie musimy wykonać w tym tygo (...)

Zobacz pełny wpis »
  Energetyka tygodnia na tydzień 07.09 - 13.09.2020 W tym tygodniu w sprawach zawodowych duży wpływ na nas będzie miała kobieta, kobieta która ma władzę, dużo do powiedzenia, najprawdopodobniej jakaś przełożona. Bedzie ona wywierała na nas wpływ i oczekiwała od nas o wiele więcej niż możemy jej dać, to spowoduje że będziemy marzyli tylko o dniu (...)

Zobacz pełny wpis »
  Energetyka tygodnia na tydzień 24 sierpnia do 30 sierpnia 2020.   W sprawach Zawodowych w tym tygodniu będziemy odnosili sukces, wszystko będzie szło po naszej myśli. Podpisywanie korzystnych umów, jeżeli zajmujemy się sprzedażą to wysoki procent sprzedaży wpływający korzystnie dla nas. Mogą pojawić się nowe lepsze warunki współpracy, (...)

Zobacz pełny wpis »
  Witam serdecznie Z racji tego że nie było na ten tydzień energetyki tygodnia ponieważ miałem kilka awarii w tym jedną poważną w domu z hydrauliką zamieszczam krótkie przesłanie na końcówkę tego tego dnia oraz weekend. Chciałbym poinformowac, ze jezeli kiedyś nie bede mial możliwości zrobic energetyki na caly tydzien, zrobię energetyke "weeke (...)

Zobacz pełny wpis »
  Energetyka tygodnia na tydzień 17.08-23.08.2020   W pracy w tym tygodniu będziemy mieli mniej obowiązków, będziemy mogli troszkę wyluzować, możliwe że będziemy w głupkowaty tym nastroju, weseli, zabawni,bedziemy zachowywali sie jak dzieci i robili psikusy współpracownikom. Pokazują się również zmiany w naszej pracy, zmiany regulam (...)

Zobacz pełny wpis »
  Energetyka tygodnia na tydzień 20.07 - 26.07.2020   W sprawach finansowych będziemy mieli dobry przepływ gotówki. Są pokazane dodatkowe pieniądze, będziemy mogli coś odłożyć, coś odzyskamy. W pracy dobra atmosfera, Przyjazna, Dobra współpraca. Jeżeli mamy możliwość zmiany pracy, lepszą ofertę dostaliśmy – nie wahajmy się jej (...)

Zobacz pełny wpis »
  Energetyka tygodnia na tydzień 3 sierpnia do 9 sierpnia 2020.   W sprawach zawodowych czeka na sukces, nowe możliwości, zdobywanie nowych doświadczeń, dobra atmosfera w pracy, przyjaznii i ciepli, zyczliwi współpracownicy, czeka nas bardzo przyjazny tydzień. Jeżeli czekamy na nową umowę bądź jej przedłużenie dostaniemy ją. Jeżeli szukamy prac (...)

Zobacz pełny wpis »
    W sprawach finansowych czeka nas okres pomyślności, dodatkowych pieniedzy, a nawet możliwe jakieś drobne wygrane. Jeżeli w poprzednich tygodniach nasza sytuacja finansowa była kiepska to koło fortuny zdecydowanie mówi że ta sytuacja się odmieni. Jeżeli natomiast nasza sytuacja finansowa była bardzo dobra może się na ten tydzień pogorszyć. W s (...)

Zobacz pełny wpis »
  W sprawach finansowych, stabilizacja a nawet możliwt zastrzyk dodatkowej gotówki. Jeżeli chodzi o sprawy zawodowe w tym tygodniu może czekać na uznanie w formie awansu lub premii. W tym tygodniu też skupimy się głównie na pracy z dziećmi czy to praca w domu, czy w  wolontariacie czy opieka nad dziećmi od naszych bliskich. W relacjach międzylud (...)

Zobacz pełny wpis »
  GŁUPIEC   Witam. Od dnia 19.11.2020 przez 78 dni dziennie będę wstawiał posty ze znaczeniem kart Tarota. Codziennie będę przedstawiał wam kolejną kartę tarota wraz z opisem i jej znaczeniem. Tak więc zaczynamy od ARKAN WIELKICH, w której pierwszą kartą w talii jest GŁUPIEC.   ZNACZENIE KARTY TAROTA GŁUPIEC spontaniczność, nowe możliw (...)

Zobacz pełny wpis »