Sklepdlazielonych

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Pruszków
Główny blog sklep-dla-zielonych.blogi.pl »
Data urodzenia 1988-12-31
Wiek 35 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Sklepdlazielonych

Czy opłaca się sprzedawać w sieci? Odpowiedź może być tylko jedna: tak! Handel online to genialny sposób na podreperowanie domowego budżetu lub nawet pracę na cały etat i więcej. Taka forma sprzedaży ma jedną podstawową zaletę: nie ogranicza cię terytorialnie. Możesz sprzedawać na każdy zakątek kraju, a nawet zagranicą, siedząc w bieszczadzkiej głuszy, jeśli tylko masz ta (...)

Zobacz pełny wpis »
Masz firmę, towar na stanie lub dostęp do niego, ale przerażają Cię koszty związane z prowadzeniem działalności handlowej? Nic prostszego! Zacznij sprzedawać w sieci. Odpadną koszty związane z wynajmem lokalu (wszystko możesz robić w zaciszu własnego domu), a także z zatrudnieniem pracowników, bo obsługiwać sklep www możesz sam. Na kursach online dowiesz się, jak dodawać (...)

Zobacz pełny wpis »
Chcąc sprzedawać w Internecie, warto wcześniej zastanowić się nad wyborem odpowiedniej domeny. Nazwa, pod którą będzie funkcjonował sklep online, powinna być krótka, łatwa do zapamiętania i jednoznacznie wskazywać, z jaką branżą mamy do czynienia. Serwer z kolei musi posiadać odpowiednią pojemność, aby przechowywać wszystkie niezbędne dane. Warto mieć świadomość, ż (...)

Zobacz pełny wpis »