Skiturykorbielow.pl

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Gliwice
Główny blog skiturykorbielow.blogi.pl »
Data urodzenia 1972-06-23
Wiek 52 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Skiturykorbielow.pl

Aktualnie na szlakach w Korbielowie, warunki do turowania mocno średnie. Halny spowodował spustosznie w pokrywie śnieżnej.Mokro, kamienie.  Od jutra warunki mają sie poprawiać, na co liczymy. Trasy biegowe nieczynne ze względu na małą pokrywę śnieżną. Czekamy na opad.   Na skitury, Korbielów jest doskonałą bazą wypadową. Rówież na bi (...)

Zobacz pełny wpis »
POW POW POW W dniu dzisiejszym po opadach warunki poza trasą na freeride byly wyśmienite. NIestety tylko rano, gdyż już około godziny 10. wszystkie dostępne z wyciągu miejscówki zostały rozjeżdżone. Skitury Korbielów-Pilsko bez utrudnień, chyba że macie zamiar wybrać sie szlakiem żółtym. Tam nieprzetarte. Turystów pieszych niewielu. Tym któr (...)

Zobacz pełny wpis »
Po fatalnym początku stycznia w Beskidy wróciła zima. Sporo śniegu, choć do jazdy poza trasą potrzebujemy go trochę więcej. Warunki do skituringu bardzo dobre, choć z widocznością na szczycie ostatnimi czasy kiepsko. Złapać okno pogodowe bardzo trudno. Skitury Korbielów to najnowszy sprzęt do wypożyczenia w Korbielowie to oczywiście Skitury Korbieló (...)

Zobacz pełny wpis »
Warunki skiturowe Korbielów Jutro prognozowany spory opad śniegu. Warunki do wędrówek mogą być trudne. Aktualnie foczenie od samego dołu Pilska bez większych przeszkód. Kopuła szczytowa wywiana, więc może być w niektórych miejscach cieżko  ze zjazdem. Wypożyczalnia skitury Korbielów donosi, że w niższych partiach  poza trasą&n (...)

Zobacz pełny wpis »
Początek tygodnia z fantastyczną pogodą Rozpieszcza nas aura, choć od jutra prognozowane jest załamanie. Póki co slonecznie a w wędrówkach na nartach  skiturowych przeszkadzać może jedynie wiatr.  Wypożyczalnia splitboard W ofercie naszej wypożyczalni oczywiście splitboardy dla miłośników zjazdów na jednej desce. W przyszłym sezonie plan (...)

Zobacz pełny wpis »
Prognozy wiosenne Niestety pogorszyły się warunki na skitury Korbielów  zachmurzony, z nieba leje deszcz. WIeczorem i w nocy ma posypać. Niestety prognozy na dalszy czas są mocno niekkorzystne. W takim razie czy to koniec sezonu? Raczej nie. W ubiegłym roku  mieliśmy do czynienia z podobnym zjawiskiem. Gruba odwilż i nadejście wiosny po czymgwałtowny powr&oac (...)

Zobacz pełny wpis »
Słońce i wiatr Na dole słonecznie ale w górnej częsci masywu Pilska mocny wiatr. Mimo to Korbielów przeżywał ogromny najazd  spragnionych naricarzy. Zarówno tych trasowych ja i tych,  którzy wybrali skitury Korbielów pękał przez to  w szwach. Progno Prognozy niestety nie sa optymistyczne. Owilż w połączeniu z intensywnym desz (...)

Zobacz pełny wpis »
Skitury Korbielów warunki na trasach Warunki do turowania jeszcze dobre choć  wiatr mocno się wzmaga. W kopułę szytowej  Pilska lekkie lodowisko. Zjazd trasa ok. Poza trasą  warunki 5/10.  Prognozy Od poniedziałku pogoda ma się poprawić Dzisiaj kto wybrał się na skitury w Korbielowie do południa zaliczył świetną pogodę. W miarę upływu czasu. (...)

Zobacz pełny wpis »
Wietrzne dni Ostatnie dni pod znakiem przemieszczających się frontów z bardzo silny wiatrem. O ile na skitury Korbielów nie jest  w tym czasie optymlnym wyborem, zawsze można wykorzystać  siy przyrody do innych aktywności. W kopule szczytowej Pilska zaroiło sie od kiteów, oraz wingów. Let,s enjoy! www.skiturykorbielow.pl   (...)

Zobacz pełny wpis »
Spory opad mokrego śniegu. Do tego potężny wiatr. W terenie osłoniętym wędrówki turowe niezagrożone. Powyżej lasu i na otwartych przestrzeniach może być trudno.  Zjazd dobry choć poza trasą jeszcze kamienie. Zapraszamy do Korbielowa na Skitury. Wypożyczalnia Skitury Korbielów. ( skiturykorbielow.pl )   (...)

Zobacz pełny wpis »