Sircartier

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Tarnowskie Góry
Główny blog top-10-raperow.blogi.pl »
Data urodzenia 2006-01-25
Wiek 15 lat
Ostatnia aktywność 17 dni temu

Najciekawsze wpisy Sircartier

          Johnathan Michael Porter (ur. 20 stycznia 1997 w Los Angeles) znany pod pseudonimem jako Blueface amerykański raper i autor tekstów. Jego charakterystyczną cechą jest niecodzienny styl rapowania. Stworzył takie piosenki jak ''Bleed It'', ''Respect My Crypn'' lub ''Tho (...)

Zobacz pełny wpis »
          Działalność artystyczną rozpoczął w 2011 roku. Szkołę średnią opuścił przed jej ukończeniem. Rok po rezygnacji ze szkoły pracował jako kelner w restauracji. Po czasie połączył siły z przyjacielem z dzieciństwa Nicholasem Minucci (Fat Nick), razem stworzyli kolektyw rapowy znany jako Buffet Boys, któ (...)

Zobacz pełny wpis »
          Juice WRLD właśc. Jarad Anthony Higgins (ur. 2 grudnia 1998 w Chicago, zm. 8 grudnia 2019 w Oak Lawn) – amerykański raper, piosenkarz i autor tekstów. Najbardziej znany był z takich utworów, jak „All Girls Are the Same”, &bdqu (...)

Zobacz pełny wpis »
          W 2015 r. wypuścił swój pierwszy komercyjny mixtape pt. ''LUV is Rage''. Wydarzenie to odbiło się echem w branży muzycznej dzięki czemu podpisał kontrakt z Atlantic Records.W 2016 wydał kolejny mixtape ''Lil Uzi Vert vs The World'' którego wydanie było przełomowym momentem w jego karierze główn (...)

Zobacz pełny wpis »
          Urodził się 2 kwietnia 1991 roku w Athens w stanie Georgia. Mama Quavo była fryzjerką, a jego ojciec zmarł, gdy ten miał cztery lata. Quavo, Offset i Takeoff dorastali w hrabstwie Gwinnett, które znajdowało się jadąc pół godziny na północ od Atlanty. "Moja okolica była niebezpie (...)

Zobacz pełny wpis »
                      Miles Parks McCollum, zawodowo znany jako Lil Yachty – amerykański raper, piosenkarz, autor tekstów, aktor i model. Yachty po raz pierwszy zyskał uznanie wsierpniu 2015 roku dzięki swoim singlom „One Night” i „Minnesota” z debiutanckiej E (...)

Zobacz pełny wpis »
          Bill Kahan Kapri, bardziej znany pod pseudonimem Kodak Black, to amerykański raper. Pierwszy rozgłos zyskał dzięki wydanemu w 2014 roku singlowi „No Flockin”. Jego debiutancki album Painting Pictures zajął 3. miejsce na liście Billboard 200 w USA i zawierał przebojowy singiel Billboard Hot 100 „Tunnel Visio (...)

Zobacz pełny wpis »
Trippie Redd, to amerykański raper, piosenkarz i autor tekstów. Jego debiutancki mixtape A Love Letter to You i główny singiel „Love Scars” zapewniły mu popularność. Jego debiutancki album studyjny Life's a Trip i drugi album! Love scars: https://www.youtube.com/watch?v=NUNYcwDkBPc (...)

Zobacz pełny wpis »
Playboi Carti, to amerykański raper, piosenkarz i autor tekstów. Jest rozpoznawany za swój eksperymentalny styl muzyczny, wymamrotane teksty, gotycką modę i tajemniczą osobowość publiczną. Do jednej z jego najpopularniejszych piosenek należy: https://www.youtube.com/watch?v=oCveByMXd_0 (...)

Zobacz pełny wpis »
Tyler, the creator to amerykański raper, producent muzyczny, aktor i projektant mody pochodzący z Kalifornii. Jeden z założycieli grupy muzycznej Odd Future. Do jego jednych z najbardziej znanych piosenek należy: https://www.youtube.com/watch?v=HmAsUQEFYGI (...)

Zobacz pełny wpis »