Sheryll

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Monika O.
Lokalizacja G.
Główny blog sheryll.blogi.pl »
Data urodzenia 1978-06-10
Wiek 46 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Ostatnie komentarze Sheryll

Ty Kotka przestań kombinować i myśleć! Jak człowiek zaczyna myśleć, to jakieś głupoty przychodzą mu do głowy. Czuj po prostu!

Zobacz całą dyskusję »
A ja też chcę kanapkę z łososiem!

Zobacz całą dyskusję »
No właśnie! Jak to "chociażby"?! Dla mnie też wiele znaczą te Twoje notki. Wiele tak różnych spostrzeżeń, sposobów, myśli... Tak często ja "zatrybiam" jak Cię czytam. Zaczynam coś rozumieć, nad czymś się zastanawiać, a to chyba najważniejsze, że ktoś kto Cię czyta MYŚLI. Te notki nie pozostają bez echa, coś znaczą.

Zobacz całą dyskusję »
Doooobra... pseprasam... no ale naprawdę się wkurzyłam jak zobaczyłam tę pogodę. Proszę o wybaczenie i obiecuję poprawę.

Zobacz całą dyskusję »
Ja już się kiedyś wypowiadałam w tej kwestii. Wszystko nabiera innego znaczenia jak już tę szkołę mamy za sobą. Bez obrazy dla Amerykanów i innych takich, ale wydaje mi się, że ich system nauczania z kolei jest tochę... jakby to powiedzieć... okrojony ze wszystkiego. Ja tam jestem dumna, że uczyli mnie tego wszystkiego i że nie muszę się wstydzić, bo na prawie każdy ogólny temat mam coś do powiedzenia. A średnie wykształcenie to teraz znaczy o wiele mniej niż Ci się wydaje. Teraz wyższe to prawie standard.

Zobacz całą dyskusję »
Ja niestety na zakazy reaguję zupełnie odwrotnie, więc weszłam... Nie rzucaj w ścianę. Czerwona plama na zielonym, albo na żółtym będzie wyglądać dość niesmacznie. Cmok

Zobacz całą dyskusję »