Sheana

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Sylwia Kwiatuszek
Główny blog sheana.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 52 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Sheana

Miłość jak słońce: ogrzewa świat cały                         I swoim blaskiem ożywia różanym,W głębiach przepaści, w rozpadlinach skały                    (...)

Zobacz pełny wpis »
Nic nie trwa wiecznie Wszystko przemija Liście żółkną,opadają Kwiaty chyla sie ku ziemi Dzieci dorastają i odchodzą Pory roku zmieniają się Nic nie trwa wiecznie Wszystko przemija. Milosc zmienia sie w przyzwyczajenie Nienawisc staje sie malo istotna Zlosc zapomina o co sie zlosci Radosc trwa zaledwie kilka minut Nie mozna sie zatrzymac Nic nie zwolni tego tempa Godziny (...)

Zobacz pełny wpis »
          Tęsknię za kimś – nie wiem za kim,           Tęsknię za czymś – nie wiem za czym?           Wciąż pamiętam tak dokładnie tamte dni,           co dawały mi nadzie (...)

Zobacz pełny wpis »
      Dzisiaj właśnie założyłam sobie tego bloga! Mam nadzieje że nie bede was nim zanudzała, ale przeciwnie. Postaram sie żeby był w miare ciekawy :c)!! To nie jest mój pierwszy blog, tylko już 4.....Myśle że ten dłużej bedzie prowadzony niż tamte. Narazie nie mam co ciekawego pisać.... bo same nuuuudy są!! Ale jak coś bedzie sie coś dz (...)

Zobacz pełny wpis »