Shea

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Kasia Woľniak
Lokalizacja Gliwice
Główny blog shea.blogi.pl »
Data urodzenia 1989-03-17
Wiek 33 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Shea

                               *** Wciąż jesteś przy mnie. Wszelki dźwięk i ruch tak zwykły, jak schylenie czoła ku rękom, trzepot powiek i cichy uśmiech zamyślenia - to jesteś ty. Milczenie ust, puls serca i pie (...)

Zobacz pełny wpis »
Hehehe.......mój okropnie przybijający dołek jush minął. Jednak nie przepisuje się z budy... zostaje na starych śmieciach. Michał jush wyjechał.... łeeeee......tylko to mnie jeszcze denerwuje. Pewnie zastanawiacie się dlaczego akurat dołuje...To ja wam powiem. Bo On (tzn. Misieq) miał urodziny w sobotę. Ja się z nim jush nie widziałam od piątku...ale miałam zammia (...)

Zobacz pełny wpis »
Huraaaaaaaaa!! Wakacje...cały rok czekałam i nareszcie wyczekałam.Heh... ciesze się bo za tydzien jadę do Chorwacji z rodzicami, teraz codziennie jezdze z klasą i nietylko,na leśne,ale mijam się z Michałem... z resztą to i tak nie jest powód do rozpaczy, bo on niby mnie lubi,ale ja jush dalej w to nie wnikam. 3mam go za słowo jak normalnego qmpla, któ (...)

Zobacz pełny wpis »
Hehehe....nie będę wam misiaczqi dokładnie opisywała co dzisiaj robiła,co jadłam i z kim gdzieś wyszłam...uważam że to nie ma sensu.Mogę wam tylko napisać te najważniejsze wydarzonka. A więc (wiem;)) Mój dzień zaczął się od 7. Mój tato wyjeżdżał na delegacjęi musiałam się z nim pozeganć.... (NIO TO BYŁ POCZĄTEK:P). W południe pojechałam do ortodonty a (...)

Zobacz pełny wpis »
Hehehe....Obudziłam się o 7.45.  Miałam wstać i wejść na gg- umówiłam się z moją kumpelą z klasy- Gosią. Nio i jak jush się znalazłam n tym gg Gośki nie było, miała tylko status- chyba dla mnie. Wczoraj cały wieczór przegadałam z Michałem. Dzisiaj jedzie, a ja nawet nie zdążę Mu dać kartki na urodzinki...:( Przez całe wakacje będziemy się mijać. On (...)

Zobacz pełny wpis »
bla bla bla :) (...)

Zobacz pełny wpis »