Shally

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Milena Bednarczyk
Główny blog shally.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 52 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Shally

J J J J J J J J J J J J J J J J J J J J J J  J J Boshe  nie  było mnie przez całą  noc, bawiłam się     J J dobrze  chociaż  nie  tak  świetnie  jak  w  czwartek   J J Kurde ale mi humorek dopisuje. Jutro będę leżeć do  J J góry brzuchem przez cały dzień. W ostatni czwartekJ (...)

Zobacz pełny wpis »
Everyday is a new dayIm thankful for every breath I takeI wont take it for grantedSo I learn from my mistakesIts beyond my control, sometimes its best to let goWhatever happens in this lifetimeSo I trust in loveYou have given me peace of mind                        &n (...)

Zobacz pełny wpis »
Yo! Wreszcie koniec! Już nie mogę się doczekać jak pójdę na basen, będę sobie pływać i wylegiwać się na słoneczku. Leje na wszystko jush się nim nie będę przejmować. In the end it doesn’t even matter. Dzisiaj idę się bawić i to się liczy J J J. Every day is a new day J. Jest upał a Ja mam przed sobą wiatraczek I jest koolowo. I can deny  you I feel (...)

Zobacz pełny wpis »
„LEPIEJ GRZESZYĆ I ŻAŁOWAĆ NIŻ ŻAŁOWAĆ, ŻE SIĘ NIE ZGRZESZYŁO”   Humorek mam po prostu świetny. Była u mnie dzisiaj moja przyjacióła – było super ciągle miałyśmy głupie pomysły i ciągle płakałyśmy ze śmiechu. Potem wybrałyśmy się na zakupy hihi- ludzie się na nas patrzyli jak na jakieś chore dzieci ale było super JJJ. Dobrze (...)

Zobacz pełny wpis »
Pogoda jest do niczego, chociaż może to lepiej, że nie ma upału! Tylko, że ja się strasznie nudzę, chciałabym gdzieś wyjść. Jak pomyśle, że mam tak całe wakacje przesiedzieć to mnie szlak trafia. Nie lubię nudy- chyba jak większość. Wiem, że pod koniec nauki chciałam mieć jush święty spokój i sobie odpoczywać ale ile można. Nie chce przespać swoich wolny (...)

Zobacz pełny wpis »
Co tu dużo gadać bawiłam się świetnie. I  poznałam kogoś. Ale nigdy nic nie wiadomo, może wcale nie zadzwoni. Mimo że jest fajny wcale mi się o tym nie chce o tym myśleć- zresztą czym ja mogę myśleć jak mi łeb pulsuje (albo raczej coś w środku- i tu pytanie -co?- może to tylko echo ;))))) z bardzo wysoką częstotliwością . Było super ale czemu takim kos (...)

Zobacz pełny wpis »
Simple Kind Of LifeAnd all I wanted was the simple thingsA simple kind of lifeAnd all I needed was a simple manIf we met tommorrow for the very first timeWould I start all over again?Would I try to make you mine? (...)

Zobacz pełny wpis »
qrde jush od samego rana pokłóciłam się ze starszą i dzieki Bogu, że w czwartek wychodze na całą noc. Bede sie bawic i nie  bede o niej myslec. Ostatnio miedzy mną a moją rodzicielką jest coraz gorzej - ciągle się czegoś czepia -ato nie podoba jej sie moja mina ato to a to tamto zawsze cos. Powoli zaczynam to wszystko olewać. Strasznie jest być zaleznym od kogo (...)

Zobacz pełny wpis »
hmm przeraża mnie to jak dziala na mnie internet. normalnie mnie rozwala - przede wszystkim to jak dzieki anonimowości człowiek nie jest jush taki nieśmiały,bardzo łatwo nawiązuje kontakty, nie wstydzi sie rozmawiac i pisac o czyms czego w życiu by komuś nie powiedział w żywe oczy tym bardziej komuś praktycznie obcemu i zupełnie sie tym nie przejmuje. A Ja się coraz b (...)

Zobacz pełny wpis »
czrna rozpacz czuje się żle i samotnie- nie wiem co bedzie dalej. nie wiem co mam o tym mysleć- chyba staje się zbyt wrazliwa. mam tylko jeszcze jedną- ostatnia przed wakacjami- szanse, zeby zauważyl, że sie nim interesuje. w tym momencie nie czuje sie najlepiej ale mam nadzieje, że mi przejdzie. siedze sobie w szkole nawet nie mam ochoty iść do domu bo tam czeka na mnie (...)

Zobacz pełny wpis »