Blogi zarządzane przez Servaltrex

Najciekawsze wpisy Servaltrex

Nad kłopotami kibiców ubolewa również trener Liverpoolu Rafael Benitez. - Mamy znakomitych fanów, zawsze wspierają nas na wyjazdach. Szkoda, że tym razem wielu z nich może zabraknąć - stwierdził hiszpański szkoleniowiec "The Reds". W takich sprawach zawsze się o nas zapomina - stwierdził Garreth Cummins, fan Liverpoolu i przedstawiciel międz (...)

Zobacz pełny wpis »
To był niewiarygodny mecz w wykonaniu Federera. Grał przez pierwsze dwa sety wręcz perfekcyjnie. Swoje podanie wygrywał bez większych problemów, a przy serwisie Murraya do końca nie było wiadomo, kto wygra gema.   Emocje przyniósł dopiero trzeci set, zakończony tiebreakiem. Federer zbytnio się rozluźnił i nim się zorientował, przegrywał już 2:5. Wtedy za (...)

W tym czasie Murray grał apatycznie, miał mało piłek wygrywających, zawodził go też serwis. Za to Federer, nawet mając problemy, potrafił jednym asem wybić Szkotowi z głowy myśl o przełamaniu. W nim obaj tenisiści wznieśli się na wyżyny swoich umiejętności, a że te wciąż wyższe ma Szwajcar, mecz zakończył się w trzech setach. Emocje przyniósł dopiero trzeci set, za (...)