Sercemwidziane

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Warszawa
Główny blog fotografnoworodkowy.blogi.pl »
Data urodzenia 1980-12-22
Wiek 44 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Sercemwidziane

Sesja noworodkowa w studio fotograficznym czy domu? Gdzie najlepiej wykonać zdjęcia dla swojego dziecka które dopiero przyszło na świat? Wyborów jest kilka, ostateczna decyzja należy do rodziców. przytoczymy tutaj jakie są plusy i minusy poszczególnych wyborów na miejsce wykonania sesji noworodkowych. Każda z nich wiąże się z różnymi czyn (...)

Zobacz pełny wpis »
Co to jest Kolka Niemowlęca Kolka to ból brzuszka u Niemowlaka. Można przyjąć że jest wtedy, gdy zdrowe dziecko płacze przez bardzo długi czas, i nie ma na to wyraźnego powodu. Występuje najczęściej w ciągu pierwszych sześciu tygodni życia. Zwykle odpuszcza sama ale dopiero po trzecim lub czwartym miesiącu. Kolka u Noworodka Zdarza się dość często i występuje nawet u 2 (...)

Zobacz pełny wpis »
Zdjęcia Niemowlęce kiedy zrobić dziecku? Pierwsza ważna sprawa to różnica między sesją z noworodkiem a sesją z niemowlakiem. Większość fotografów bardzo mocno zwraca na to uwagę, ponieważ im starsze i większe dziecko po urodzeniu tym trudniej sprawnie przeprowadzić sesję z niemowlęciem. Malutkie dzieci w pierwszych dobach po urodzeniu bardzo dużo śpią i ją bardziej e (...)

Zobacz pełny wpis »
Zamów fotografa do 14 doby życia malucha Dlaczego to takie ważne? Dlaczego każdy fotograf pisze że każda piękna sesja noworodkowa powinna zostać wykona na w przedziale od 5 do 14 dni. Odpowiedź szybka jest taka, że maluszek rośnie. Szczegółowo to opisane jest a innym artykule gdzie link podany jest na końcu tego posta. Prostymi słowami tłumacząc starszaki p (...)

Zobacz pełny wpis »
Pisanie eksperdzkich artykułów wymaga czasu oraz wiedzy. Wtajemniczenie w konkretne tematydotyczące dzieci, noworodków, czy kobiet w ciąży to nie tylko lektura książek i stron internetowych. To także wieloletnia praktyka. Kontakt z dziećmi, rozmowy z przyszłymi mamami które właśnie są w ciąży, kursy szkolenia, czytanie książek to wszystko to pogłębianie eksperd (...)

Zobacz pełny wpis »
Warto wiedzieć więcej Szukanie wiedzy i cennych informacji w internecie dzisiaj stało się normalnością. Niegdyś szukanie odpowiedzi na nurtujące nas pytania prowadziły nas do biblioteki miejskiej, ewentualnie oszukieania w gazetach poradnikowych w kiosku ruchu. Cenne info było także od naszych rodziców i dziadków. Dziś w odwierając telefon lub laptopa klika (...)

Zobacz pełny wpis »
Upiększanie Zdjęć w Photoshopie Wszystkie zdjęcia noworodkowe wykonywane przez fotografów zawsze po zrealizowaniu sesji zdjęciowej, poddawane są obróbce w tzw ciemni cyfrowej. Bardzo często malutkie dzieci mają łuszczący się naskyrek, podrażnienia lub wysypkę. W zależności jak bardzo i duzo zmian występuje na skórze dziecko, to  odpowiednio przekłada si (...)

Zobacz pełny wpis »
Fotograf Chrzest Warszawa to najczęściej wpisywana fraza w wyszukiwarkę Google by znaleźć kogoś kto sfotografuje dla Was Chrzciny. Fotografowanie takich uroczystości telefone jest bardzo ryzykowne. Aparaty w telefonach są jeszcze zbyt powolne by złapać ten idealny moment np. podczas polewania wodą święcona główki Waszego dziecka.   (...)

Zobacz pełny wpis »
Zdjęcia Noworodkowe w Warszawie cudowne zdjęcia na bardzo ciekawych planach zdjęciowych realizacja SercemWidziane.com   (...)

Zobacz pełny wpis »
Zimą sesje ciążowe są bardzo trudne do zrealizowania. Ta Sesja Ciążowa Warszawa była wykonana na bagnach w Mazowieckim Parku Krajobrazowym     (...)

Zobacz pełny wpis »