Wiek 43 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Seramipril

Najciekawsze wpisy Seramipril

Sytuacja z meczu Murray'a z Fishem jest analogiczna do zdarzenia z ostatniego Rolanda Garrosa. Podczas spotkania Gaela Monfilsa i Włocha Fabio Fogniniego sędziowie zdecydowali się nie przerwać meczu mimo zapadających ciemności. Według opinii ekspertów,  organizatorzy tą decyzją udowodnili, że faworyzują zawodnika gospodarzy, rozstawionego z trzynastką. Ostate (...)

Zobacz pełny wpis »
W piątek żaden z tenisistów nie zdołał przełamać serwisu rywala i doszło do tie-breaku. Murray szybko uzyskał w nim przewagę, po czy pięć z sześciu wymian wygrał Fish. Po chwili Amerykanin wykorzystał pierwszą z czterech piłek meczowych i wygrał mecz. Mardy Fish, 90 tenisista światowego rankingu, zagra w ćwierćfinale z Francuzem Michaelem Llodrą. putBan(62); (...)

Wokół meczu toczyły się kontrowersje, po tym jak organizatorzy zdecydowali o przerwaniu go w czwartek przy stanie 3:3 w trzecim  . W piątek żaden z tenisistów nie zdołał przełamać serwisu rywala i doszło do tie-breaku. Murray szybko uzyskał w nim przewagę, po czy pięć z sześciu wymian wygrał Fish. Po chwili Amerykanin wykorzystał pierwszą z czterech piłek me (...)