Senga

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Opole lubelskie
Główny blog bycswojanajlepszaprzyjaciolka.blogi.pl »
Data urodzenia 1978-04-06
Wiek 44 lat
Ostatnia aktywność w ciągu ostatnich 7 dni

Najciekawsze wpisy Senga

 Czasami chciałabym móc po prostu pisać, śpiewać, tańczyć - wiedząc jak opisywać to, co nie daje się opisywać. Z czego jestem  najbardziej dumna ? Z tego, że wciąż żyję i z tego, że ukończyłam terapię, odkrywając w sobie chęć stawania na własnych nogach. Że może trochę rzadziej wieszam na sobie psy. Że czasami bywam dla siebie (...)

Zobacz pełny wpis »
Końcówka 2021 i początek 2022 roku były jak karuzela. W połowie grudnia doświadczenie zwalające z nóg - doświadczenie krańcowe dla mnie czyli przemoc fizyczna raz na zawsze wyleczyły mnie z jakichkolwiek emocji do P; może oprócz resztek strachu, który czasem daje jeszcze o sobie znać ratując mnie przed choćby cieniem myśli o odnowieniu kont (...)

Zobacz pełny wpis »
Czytam tę książkę, jedną z inspiracji Daniela i mam mieszane uczucia. No bo jest tam jakaś wiedza - może nie odkrywcza, ale przecież i oczywistości dobrze czasami sobie przypomnieć. A wśród nich zdarzyć się może czasem jakaś perła. Jest tam opis osoby narcystycznej. Kurczę, albo to tylko pułapka mojego mózgu, albo to wypisz wymaluj ja:   "Osob (...)

Zobacz pełny wpis »
Dziś rozmawialiśmy z Danielem o mojej pracy. O tym, że skoro jej nie lubię to powinnam dążyć do jej zmiany.  Chce mi się płakać. Za każdym razem, kiedy myślę o takiej zmianie, o braku stabilności finansowej włącza mi się panika. Za każdym razem, kiedy ktoś mnie do tego zachęca czuję tak potworną presję, że mam ochotę krzyczeć...  Dlaczego mam w (...)

Zobacz pełny wpis »
Kiedy zaczyna się śmierć? Podobno od narodzin. Od pierwszego uchylenia powiek uczysz się żegnać ze złudzeniami i niemożliwymi do nakarmienia  potrzebami. Smutne. I od tego smutku odwracam się od dziecka. I mam tyle lat. I wciąż, kiedy spotykam kogoś, kto nadal ucieka to odzywa się we mnie dawna pokusa, żeby nie próbować. Nie podgrzewać w sobie wiary, że (...)

Zobacz pełny wpis »
Droga do zrozumienia, że partner nie jest od zaspokajania wszystkich potrzeb, od ogarniania emocji i napięcia jest bardzo długa. Taki mam wniosek po wczoraj. Daniel potrzebuje mnie. To pewne. Wtedy, kiedy jestem wesoła, kiedy daję mu energię... Ale nie chce związku, bycia z kimś na złe również. Teraz już jestem tego pewna. Ale pewna za to nie jestem, czy on w og&o (...)

Zobacz pełny wpis »