Sendi44

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Zakopane
Główny blog 0-0-0-blog-podrozniczy.blogi.pl »
Strona WWW http://www.okiemmiszy.pl
Data urodzenia 1984-11-13
Wiek 40 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Sendi44

Najciekawsze wpisy Sendi44

Zastanawialiście się kiedyś, czy blog podróżniczy może zastąpić tradycyjny papierowy przewodnik? Pytanie jest zasadne. Fraza fajne miesjca w Polsce na weekend wpisywana jest w wyszukiwarki kilkaset razy dziennie i to pomimo zalewu przewodników po Polsce w księgarniach. Czego brakuje czytelnikom w książkach, że szukają dalej zawartości na blogach podróżniczych (...)

Zobacz pełny wpis »
W polskiej blogosferze namnożyło się ostatnio blogów opisujących dalekie podróże w nieznane. Podróżowanie stało się tańsze i dostepne dla każdego. Teraz każdy może założyć bloga i opisać swoją wyprawę do Peru, do Australii czy Tajlandii. Od talentu i fantazji autora zależy, czy ze swoim opowiadaniem przebije się do świadomości czytelników.  B (...)

Zobacz pełny wpis »
Na tym blogu postaram się rozwinąć zagadnienie ciekawych blogów podróżniczych. Jakie cechy musi mieć blog podróżniczy, żeby zyskał stałe grono czytelników, żeby przebił się do świadomości społeczności blogerów i na stałe w niej pozostał? Czy wystarczy tylko ciekawa, regularnie aktualizowana zawartość? Blog turystyczny Na początek szybko (...)

Zobacz pełny wpis »
Znalazłem ciekawe zestawienie, w którym opisane są ciekawe miejsca w Polsce. Pewnie to pierwszy z wielu rankingów, jakie pojawią się w blogosferze na przełomie roku. Ten jednak jest nieco inny. Wymienia wszystkie ciekawe miejsca położone w rejonie przygranicznym. Trochę dało mi to do myślenia - może szukam w niewłaściwym miejscu? Wychodząc z założenia, że wszys (...)

Zobacz pełny wpis »
Mamy wakacje, więcej czasu wolnego, a i pogoda sprzyja wypadom za miasto. Najbliższa okolica jest nam dobrze znana, chcemy znaleźć coś nowego. Jakie ciekawe miejsca w Polsce sa godne polecenia na wycieczkę na weekend? Jakie fajne miejsca w Polsce pozostały nieodkryte? Odpowiedzi może nam dostarczyć niejeden blog podróżniczy. Większość blogów turystycznych powtarza (...)

Zobacz pełny wpis »
Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że ciekawych miejsc w Polsce jest niewiele. W zasadzie każdy zdążył już zobaczyć Kraków, Sopot czy Wrocław. Lista miejsc obowiązkowych do zwiedzenia szybko się kończy. Co dalej? Jakie miejsca wybierać na wycieczkę na weekend lub na wakacje? Ciekawe miejsca w Polsce Zacznijmy od jednego, ale ważnego spostrzeżenia. Bez znajomoś (...)

Zobacz pełny wpis »
Fajne miejsca w Polsce istnieją! Choć niełatwo je znaleźć. Przygotowałem listę miejsc w Polsce, które warto odwiedzić w najbliższym roku: 1. Cieszyn -miasto bardzo modne, położone na granicy czeskiej. Coraz więcej dzieje się tu kulturalnie, muzycznie, filmowo... warto. 2. Kazimierz Dolny - to prawdziwy klasyk zwłaszcza wśród warszawiaków. Mimo zalewu (...)

Zobacz pełny wpis »
Na tym blogu postaram się przbliżyć zagadnienie - jaki blog podróżniczy o Polsce jest najlepszy? Gdzie znajdziemy opisane ciekawe miejsca w Polsce, fajne miejsca na weekend, ładne zdjęcia i interesujące reportaże? Blog podróżniczy Niestety, znaleźć dobry blog podróżniczy nie jest łatwo. Większość blogów podróżniczych i turystycznych prz (...)

Zobacz pełny wpis »