Wiek 38 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Semelanex

Najciekawsze wpisy Semelanex

Wszystko zaczęło się w 23. minucie. Z rzutu wolnego dośrodkowywał Marko Marin i... sędzia Martin Atkinson przerwał grę wskazując na wapno. Jego zdaniem faulowany był Claudio Pizarro, sam Peruwiańczyk był jednak wielce zdziwiony decyzją arbitra.Koszykarze Milwaukee Bucks pokonali w Indianapolis tamtejszych Pacers 110:112. "Kozły" wygrały po raz piąty z rzędu i duża w ty (...)

Zobacz pełny wpis »
Po raz pierwszy Nuggets musieli sobie radzić bez George'a Karla. Trener kilka dni wcześniej ujawnił, że cierpi na raka gardła oraz szyi i obecnie przechodzi terapię. Zastąpił go Adrian Dantley, ale w piątek Karl ma ponownie prowadzić zespół - tym razem w Denver, przeciwko Detroit Pistons.  Zespół Denver Nuggets pokonał na wyjeździe Golden State Warriors 12 (...)

Wydawało się, że Celtics odniosą kolejne zwycięstwo nad Cavs u siebie - do przerwy prowadzili ośmioma punktami, a po trzech kwartach - jednym. W ostatniej części meczu tyle samo punktów co Celtics zdobył sam Mo Williams, a Cavaliers wygrali ją 35:14. "Kawalerzyści" przypłacili jednak zwycięstwo urazem środkowego Shaquille'a O'Neala, który skręc (...)