Selma

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Justyna Zastrzeżone
Lokalizacja Wrocław
Główny blog selma.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 54 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Selma

Doszlam do wniosku, że skoro idę do nowej szkoly, to w pewnym sensie chcę być "nowa", czyli postanowilam się zmienić, a dokladniej pokazać jaka jestem. Przez 3 lata w gimnazjum siedzialam trochę z dala od wydarzeń szkolnych, a życie klasowe mialam gdzieś. Nie pokazalam nawet cienia swojego prawdziwego JA. Piszę to, bo wlaśnie dzisiaj moja kumpela zadala mi pytanie: "dlacz (...)

Zobacz pełny wpis »
Więc mam bloga... Nie wiem czy znajdzie się ktoś, kogo zainteresuje to co tu napiszę... W końcu moje myśli nie są aż tak ciekawe. Ale będzie mi milo, jeśli od czasu do czasu ktoś tu zajrzy. Ostatnio jestem taka jakaś... szczęśliwa. A przecież byly dni, kiedy nie chcialo mi się żyć. Skąd ta zmiana? Może dzięki ludziom, których mogę nazwać przyjaciólmi? Tak (...)

Zobacz pełny wpis »
Wlaśnie wrócilam ze stajni (taaak - ze stajni... wiem, że niektórzy trochę się zdziwią, ale spędzam tam bardzo dużo czasu, bo nie ma stworzeń, które kocham bardziej od koni :)). Dzisiaj jeździlam na nowej kobylce - bardzo sympatyczny zwierzak... I spotkalam starą znajomą. Chyba nawet mnie nie poznala... Ale nieważne. Tak się zastanawiam jak wyglądaloby moje życie bez koni... Gdyby (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzisiaj niespecjalnie mam o czym pisać. Nie wydarzylo się prawie nic... Taka jestem zmęczona tą budą... Cale szczęście, że już niedlugo wakacje... Tym razem naprawdę wykorzystam te dwa miesiące :). A później wkroczę w progi nowej szkoly. Trochę się boję, ale co tam - dam sobie radę (mam nadzieję). (...)

Zobacz pełny wpis »