Sekstelefon

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Poznań
Główny blog sexnaodlegosc.blogi.pl »
Data urodzenia 1954-02-03
Wiek 70 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Sekstelefon

Najciekawsze wpisy Sekstelefon

Każdy, nawet najbardziej gorący związek z czasem może przechodzić kryzys, namiętność spada, wszystko staje się rutyną. Zamiast sobą nawzajem para zaczyna zajmować się potomstwem, pojawiają się kłopoty dnia codziennego oraz inne obowiązki. Wszystko to może wpływać na jakość zbliżeń. Aby nasz związek się nie rozpadł, trzeba go pielęgnować, dbać o bliskość i regularny sex. To buduje w (...)

Zobacz pełny wpis »
Za sprawą pandemii praca, nauka oraz inne aktywności przybrały formę zdalną. Podobnie rzecz ma się ze sferą erotyczną. Zaobserwować można większe zainteresowanie interakcjami na odległość. Szczególnie atrakcyjną formą jest sex telefon. Dlaczego? To bardzo wygodna forma. Nie wymaga dostępu do szybkiego internetu, który jest niezbędny np. do oglądania sex kamerek. Wyst (...)

Zobacz pełny wpis »
Każdy słyszał o funkcjonowaniu linii erotycznych. Nie wszyscy jednak wiedzą, na czym ta zabawa dokładnie polega. Narosło wokół niej wiele mitów. To powoduje, że ludzie, którzy byliby zainteresowani, ostatecznie rezygnują. Powodem jest kłopot z przezwyciężeniem nieśmiałości. Warto więc rozwiać tajemnice i wyjaśnić, jak działa sex telefon. Najpierw należy znaleź (...)

Zobacz pełny wpis »