Scripo

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Sosnowiec
Główny blog buildalpha.blogi.pl »
Data urodzenia 1995-01-05
Wiek 25 lat
Ostatnia aktywność 26 dni temu

Najciekawsze wpisy Scripo

Nie wiem kim jesteś, ale wiem kim nie jesteś, nie jesteś swoją przeszłością, nie jesteś tym skąd pochodzisz, nie jesteś swoją rodziną, nie jesteś nawet tym kim myślisz, że jesteś teraz, ale identyfikujesz się z tym. Zacznij budować nowego siebie. Umysł może być największą maszyną do kreowania bzdur i będzie to robił do końca Twoich dni, dopóki się (...)

Zobacz pełny wpis »
Ja + Ty = My   Co do tego równania chyba nikt nie ma wątpliwości. Ja to jedna wielka, wspaniała indywidualność. Ty to druga wielka, wspaniała indywidualność.   Jak więc sprawić, żeby to „My” także było czymś udanym i niesamowitym? Jak sprawić, żeby związek trwał? Jak sprawić, żeby więź między Tobą a Nią była nierozerwaln (...)

Zobacz pełny wpis »
Co to znaczy być męskim w dzisiejszych czasach?    Temat, który co jakiś czas rozgrzewa różne portale, wtedy czytasz „kryzys męskości”, „zniewieściali mężczyźni”, „pizdy w rurkach”, „męskość – co poszło nie tak?”. Szalenie łatwo jest jechać po mężczyznach, hejtować ich i krytykować. (...)

Zobacz pełny wpis »
Wierność jest pierwszą z cnót; to ona nadaje naszemu życiu jednolitość – w przeciwnym wypadku rozprysnęłoby się na tysiące chwilowych wrażeń jak na tysiąc szklanych odłamków.Milan Kundera W filmie „Perfect Opposites” padło ważne zdanie: „wierność to stan decyzji”. Na początku relacji powinieneś podjąć decyzję na te (...)

Zobacz pełny wpis »
Lojalność Czasami szczerość wchodzi w drogę lojalności. Czasami ten sekret nie jest do końca nasz i zdradzając go, można zaszkodzić innym. Stephenie Meyer Zawsze powtarzam, że nikt nie wejdzie w związek z kobietą, co do której ma obawy, że go zdradzi. Nawet jeśli mężczyzna odbił komuś dziewczynę, to uważa, po prostu, że jest lepszy i żyje w przekona (...)

Zobacz pełny wpis »
Co jest najważniejsze dla kobiety? Nie, nie pieniądze. Nie, nie rozmiary członka jej partnera. TO JEJ WYGLĄD! Dlatego właśnie dzięki temu my, mężczyźni, możemy z ogromną łatwością kwalifikować i negować kobiety. Właśnie dzięki ich manii pięknego wyglądu.Komplementy to ogromna broń uwodziciela. Musi on tylko wiedzieć, jak z nich korzystać. Dam ci przykł (...)

Zobacz pełny wpis »
Witaj czytelniku.   Czy kiedykolwiek spałeś z kobietą? Czy kiedykolwiek dałeś kobiecie pełną przyjemność wynikającą z seksu? Czy kiedykolwiek, gdy dałeś kobiecie przyjemność, widziałeś w jej oczach dogłębny zachwyt a kobieta zostawiła Cię/ przestała się odzywać?   Chcę wierzyć, że odpowiedziałeś na dwa pierwsze pytania – „Tak (...)

Zobacz pełny wpis »
W związku nie ma zazdrości, istnieją obawy. Gniew zazdrosnej kobiety jest niebezpieczniejszy niźli wszystko inne na ziemi. Margit Sandemo Nie ma czegoś takiego, jak zazdrość w związku. To jest kobieca propaganda i nazewnictwo, które mężczyźni bezmyślnie przejęli. O co ma być zazdrosny mężczyzna w związku? O kobietę? Przecież on ją ma, chociaż nie chod (...)

Zobacz pełny wpis »