Scripo

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Sosnowiec
Główny blog buildalpha.blogi.pl »
Data urodzenia 1995-01-05
Wiek 25 lat
Ostatnia aktywność 7 dni temu

Najciekawsze wpisy Scripo

Nie wiem kim jesteś, ale wiem kim nie jesteś, nie jesteś swoją przeszłością, nie jesteś tym skąd pochodzisz, nie jesteś swoją rodziną, nie jesteś nawet tym kim myślisz, że jesteś teraz, ale identyfikujesz się z tym. Zacznij budować nowego siebie. Umysł może być największą maszyną do kreowania bzdur i będzie to robił do końca Twoich dni, dopóki się (...)

Zobacz pełny wpis »
Co jest najważniejsze dla kobiety? Nie, nie pieniądze. Nie, nie rozmiary członka jej partnera. TO JEJ WYGLĄD! Dlatego właśnie dzięki temu my, mężczyźni, możemy z ogromną łatwością kwalifikować i negować kobiety. Właśnie dzięki ich manii pięknego wyglądu.Komplementy to ogromna broń uwodziciela. Musi on tylko wiedzieć, jak z nich korzystać. Dam ci przykł (...)

Zobacz pełny wpis »
Witaj czytelniku.   Czy kiedykolwiek spałeś z kobietą? Czy kiedykolwiek dałeś kobiecie pełną przyjemność wynikającą z seksu? Czy kiedykolwiek, gdy dałeś kobiecie przyjemność, widziałeś w jej oczach dogłębny zachwyt a kobieta zostawiła Cię/ przestała się odzywać?   Chcę wierzyć, że odpowiedziałeś na dwa pierwsze pytania – „Tak (...)

Zobacz pełny wpis »