Scoot-ride

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Wrocław
Główny blog scoot-ride.blogi.pl »
Data urodzenia 1992-09-19
Wiek 28 lat
Ostatnia aktywność 231 dni temu

Najciekawsze wpisy Scoot-ride

Trzykołowy pojazd to idealny prezent dla dziecka i … rodziców!. Ile razy na spacerek trzeba było brać zarówno hulajnogę i jeździk by ukontentować Maluszka? Highwaykick 1 jest idealnym rozwiązaniem tego problemu. Szybki i bezproblemowy mechanizm umożliwiający obrócenie ramy oraz stabilność i komfort są podstawowymi właściwościami wyró (...)

Zobacz pełny wpis »
Hulajnoga jest odpowiednio zbalansowana i stabilna, wyjątkowo bezpieczna i komfortowa. Wyposażona została w specjalny system safety-pad umieszczoną w dole przedniej części, która zapobiega m. in. przewróceniu się na nierównym terenie czy utknięciu kół. Jej pozycję w razie potrzeby również można regulować.  Scoot & Ride Highw (...)

Zobacz pełny wpis »
Scoot & Ride Highwaybaby Plus to innowacyjne - pojazd 2w1 – hulajnoga i rowerek biegowy. Za pomocą jednego guzika zmienia się z wygodnego, bezpiecznego rowerka biegowego w łatwą w obsłudze hulajnogę na 3 kółkach. Model Plus zapewni stabilność dzięki dwóm tylnym kołom, które wpływają na przyczepność pojazdu. Highwaybaby to idealny pojazd (...)

Zobacz pełny wpis »
Hulajnoga 2 w 1 – dzięki obrotowej ramie może także pełnić funkcję rowerka biegowego:- Szybki mechanizm zmiany funkcji z hulajnogi na rowerek bez użycia narzędzi- Wygodne, miękkie siedzisko rowerka- Komfortowe uchwyty kierownicy zapobiegające ześlizgiwaniu się rączek- Maksymalny udźwig: 20 kg- Wysokość siedziska od ziemi: 32 cm- Kierownica z regulacją wysoko (...)

Zobacz pełny wpis »