Sarameda.hakte

Profil blogerki.


sarameda.hakte

Informacje ogólne

Lokalizacja Kalisz
Główny blog gamebox.blogi.pl »
Data urodzenia 1988-12-17
Wiek 36 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Sarameda.hakte

"W momencie, kiedy Nintendo wydało, w 1998 roku Pokemon Yellow nawiązującą do kultowego anime Pokemon, wszyscy zakochali się w spacerującym za trenerem Pikachu. I mimo upływu czasu, nadal jest jedną z najbardziej popularnych gier z pierwszej generacji.Nic więc dziwnego, że Nintendo wyszło na przeciwko Fanom i postanowiło stworzyć re-make słynnej Pokemon Yellow. I tak, w roku 20 (...)

Zobacz pełny wpis »
   Przejmij kontrolę nad światem i decyduj o tym, jak ma wyglądć. Od samych podstaw. Podziwiaj, jak pod Twoją komendą wzrasta poziom oceanów, atmosfera staje się coraz bardziej przyjazna, pojawiają się chmury, a potem obserwuj życie rodzące się na planecie. I kiedy świat, stawał się coraz bardziej przyjazny, podejmuj decyzje, które zaważą na tym, jaka będ (...)

Zobacz pełny wpis »
Witajcie na Game Box'ie! Czym jest Game Box? Blogiem poświęconym recenzjom gier, w które miałam przyjemność grać lub też gram po dzień dzisiejszy.Jestem osobą, która lubi gry zmuszające do myślenia, czy ćwiczenia zręczności oraz koncentracji, a przede wszystkim cierpliwości. Jednak, nie może im zabraknąć tego czegoś, co sprawia, że nie mam ochoty usunąć gry czy też (...)

Zobacz pełny wpis »