Sapsan

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Kołobrzeg
Główny blog sapsan.blogi.pl »
Data urodzenia 1974-03-01
Wiek 48 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Blogi zarządzane przez Sapsan

Najciekawsze wpisy Sapsan

Miałem tego nie robić. Miałem nie tłumaczyć tej decyzji, nie uzasadniać. Jednakże coraz więcej osób pisze i pisze, dopytuje, a nie jestem w stanie każdego zbyć bądź każdemu odpowiedzieć stąd taka, a nie inna forma wypowiedzi. Dlaczego odszedłem z gildii? Odpowiedź jest prosta, a mianowicie z powodu burdelu, prywaty i brakuj jakichkolwiek elementarnyc (...)

Zobacz pełny wpis »
Nawet bardzo ciekawy. Odejście człowieka, który w dodatku był całym złem, buntował i podburzał ludzi, który nic nie robił i był członkiem gildiowego pugu potrafi zainteresować niektóre osoby. Cały dzień otrzymywałem przeróżne wiadomości w grze. Od dziwnych, do jeszcze dziwniejszych. A to kilka osób tłumaczyło mi się ze swoich (...)

Zobacz pełny wpis »
Po kolejnych rozmowach, często naciskach, powołałem do życia nową gildię. Czy ma szansę zaistnieć? Nie będę oszukiwał i odpowiem: nie wiem. Początki na pewno łatwe nie będą. Brak zaplecza powoduje to, że wszystko będziemy musieli sobie sami wypracować. Z drugiej strony, to dość ekscytujące, gdy można patrzeć, jak coś nowego, powołanego do życia własnym (...)

Zobacz pełny wpis »
Kilka słów o sobie. Mam na imię Paweł, mam 36 lat. Mieszkam w urokliwym Kołobrzegu, pracuję w charakterze kierownika w małej usługowej firmie. Mój motocykl to Junak M11 125. Nie posiadam prawa jazdy kategorii A, miałem robić w tym roku, ale mamy pandemię i raczej nie zrobię. Z motocykli interesują mnie przede wszystkim choppery i cruisery, ale nie gar (...)

Zobacz pełny wpis »