Wiek 46 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Saprotopic

Najciekawsze wpisy Saprotopic

Dzięki wygranej ze Stalą Stalowa Wola i przy porażce Trefla Polpharma Starogard Gdański zapewniła sobie trzecie miejsce przed play-off. Do zwycięstwa gospodarzy (grali bez Tony'ego Weedena) poprowadził tym razem Damian Kulig, który miał m.in. 9/12 z wolnych. AZS Koszalin - Trefl Sopot 84:73. Kwarty: 21:19, 19:16, 20:19, 24:19. AZS: Tica 22, Reese 21 (1), Swanson 16 (...)

Zobacz pełny wpis »
Trzej prezydenci miast - udziałowców lotniska - Paweł Adamowicz z Gdańska, Jacek Karnowski z Sopotu i Wojciech Szczurek z Gdyni przez kilka minut z wprawą doświadczonych operatorów kopali pokaźne doły w miejscu, w którym stanie terminal. Rozbudowa gdańskiego portu, w skład której wchodzi także m.in. budowa nowej drogi kołowania, ma zakończyć się w m (...)

Chylińskiego. Tym razem obrońcy Turowa nie zadrżała ręka, trafił dwa razy, a rzut Cesnauskisa za trzy był niecelny. W Czarnych (muszą się martwić o miejsce w ósemce i przewagę boiska w preplay-off) pierwszy raz po wyjeździe do USA zagrał Chris Daniels - w 17. min miał tylko trzy zbiórki. W Czarnych trafiali jednak Mantas Cesnauskis, Chris Booker i Paweł Leończy (...)